Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Smart IPTV Kaldýrýldý. Alternatif Ne Olacak?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Smart IPTV Kaldýrýldý. Alternatif Ne Olacak?

Özellikle akýllý televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasýný tercih ediyordu. Hem kullanýmý kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduðu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandýr olan uygulamanýn kaldýrýlacaðý söylentisi gerçek oldu.

Alýntýdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

samsunglardamý kaldýrýldý osmanke?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bugün tv'ye factory reset atmýþtým. Kurulumdan sonra Smart iptvyi göremedim. Sonra bu konuya denk geldim.

Sonra maðazayý biraz kurcaladým. Sadece Smart Hub listesinden kaldýrýlmýþ.
    Maðazaya girip "indirilen uygulama" listesinde saða doðru gidin. Smart iptv uygulamasýnýn üstünde OK tuþuna basýlý tutup ana ekrana eklemeyi seçin.

Þuan normal þekilde çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar Samsung Smart Tv de eðer Smart Ýptv yi kullanýyorsanýz, ayarlardan güncllemeyi kapatýn. eðer güncellemeler açýk kaldýysa çalýþmaz. altarnetif olarak Samsung tv lere net iptv yi kurabilirsiniz. deneme iptv almak istiyorsanýz Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresine yazabilirsiniz. ben buradan aldým. süper 12500 kanal

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanke Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Özellikle akýllý televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasýný tercih ediyordu. Hem kullanýmý kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduðu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandýr olan uygulamanýn kaldýrýlacaðý söylentisi gerçek oldu.

Alýntýdýr

sanmýyorum öyle bir þey olacaðýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SSIPTV devam ediyor konu kapanmýþtýr
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri