Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Vestel Smart TV SSIPTV Uygulaması İPTV Listesi (TEST)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel Smart TV SSIPTV Uygulaması İPTV Listesi (TEST)

Vestel Smart TV SSIPTV Uygulaması Kullananlara özel iptv listesi bunu SSIPTV Web sitesi üzerinden yukleyebilirsiniz.Uyduda olmayan kanallar şu anda listede yer almıştır.Kendim hazırladım zamanla geliştirip diğer kanallarda eklenecektir.

SS IPTV YÜKLEME TALİMATLARI

1) M3U DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

2) Televizyonunuzun uygulama mağazasından SS IPTV uygulamasını aratıp yükleyin ve çalıştırın

3) Sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın, GET CODE yazan alana tıklayın ve ekranda çıkan kodu not edin

4) Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresine girerek Sağ üstte bulunan ADD DEVICE butonunun yanındaki Enter Connection Code yazan alana SS IPTV programında not ettiğiniz GET CODE'u yazın ve ADD DEVICE butonuna tıklayınız.

5) Karşınıza çıkan seçenekleri sırasıyla uygulayın CLEAR --> OPEN --> açılan alanda bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz M3U dosyasını yükleyiniz --> Yükleme tamamlanınca kanal listesi karşınıza çıkacaktır. Ortalama 1-2 dk sürebilir. Liste görününce SAVE --> DISCONNECT DEVICE ile işlem tamamlandı

6 Televizyonunuzda SSIPTV uygulamasını kapatıp tekrar açın ve My Playlist seçeneğine girerek yayınları izlemeye başlayın.

Listeden görünüm:
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (09-06-2019 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler
    Fazla Rahatım . Rahatsız Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri