Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 1]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Alıntı malkoc02 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    güzel olmuş teşekkürler
    Emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emek icin tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ssiptv

yeni gunceleme yapilsa iyi olur guzel program

bazi kanallar da sorun var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili Simba, Vewd App Store hangi televizyonlarda var benim telvizyonum lg 3d 42 ekran.Aradım bulamadım bir yolu varsa veya nasıl bulacağım hakkında bilgi verirsen memnun olurum. sevgilerimle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

samsung smart da gitti program olarak nasıl atarız usb ile nasıl yuklerız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mumisigi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili Simba, Vewd App Store hangi televizyonlarda var benim telvizyonum lg 3d 42 ekran.Aradım bulamadım bir yolu varsa veya nasıl bulacağım hakkında bilgi verirsen memnun olurum. sevgilerimle
    arkadaşım lg 55 670vebos kullanıyorum smart tuşuna bastıgında lg store çıkar açılınca uygulamalar diye bir bölüm var ona basınca ssiptv uygulaması gözükür onu tv ye kuracaksın .televizyonunun modeli hakkında bilgim yok ama herhalde smarttır.görseli siyah zemin üzerine 3adet beyaz bant şeklindedir (ssiptv ) yazar
    Konu kayserli tarafından (21-11-2019 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım lg 55 670vebos kullanıyorum smart tuşuna bastıgında lg store çıkar açılınca uygulamalar diye bir bölüm var ona basınca ssiptv uygulaması gözükür onu tv ye kuracaksın .televizyonunun modeli hakkında bilgim yok ama herhalde smarttır.görseli siyah zemin üzerine 3adet beyaz bant şeklindedir (ssiptv ) yazar
    Teşekkür ederim ben Vewd App Store kelimesine takılmıştım Playlist editoru bulamamıştım şimdi hepsini hallettim çalıştırdım. 120 Kanal Kullanmaya başladım.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri