Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 1]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2

Alýntý malkoc02 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    güzel olmuþ teþekkürler
    Emeðinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emek icin tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ssiptv

yeni gunceleme yapilsa iyi olur guzel program

bazi kanallar da sorun var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili Simba, Vewd App Store hangi televizyonlarda var benim telvizyonum lg 3d 42 ekran.Aradým bulamadým bir yolu varsa veya nasýl bulacaðým hakkýnda bilgi verirsen memnun olurum. sevgilerimle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

samsung smart da gitti program olarak nasýl atarýz usb ile nasýl yuklerýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mumisigi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sevgili Simba, Vewd App Store hangi televizyonlarda var benim telvizyonum lg 3d 42 ekran.Aradým bulamadým bir yolu varsa veya nasýl bulacaðým hakkýnda bilgi verirsen memnun olurum. sevgilerimle
    arkadaþým lg 55 670vebos kullanýyorum smart tuþuna bastýgýnda lg store çýkar açýlýnca uygulamalar diye bir bölüm var ona basýnca ssiptv uygulamasý gözükür onu tv ye kuracaksýn .televizyonunun modeli hakkýnda bilgim yok ama herhalde smarttýr.görseli siyah zemin üzerine 3adet beyaz bant þeklindedir (ssiptv ) yazar
    Konu kayserli tarafýndan (21-11-2019 Saat 00:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kayserli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým lg 55 670vebos kullanýyorum smart tuþuna bastýgýnda lg store çýkar açýlýnca uygulamalar diye bir bölüm var ona basýnca ssiptv uygulamasý gözükür onu tv ye kuracaksýn .televizyonunun modeli hakkýnda bilgim yok ama herhalde smarttýr.görseli siyah zemin üzerine 3adet beyaz bant þeklindedir (ssiptv ) yazar
    Teþekkür ederim ben Vewd App Store kelimesine takýlmýþtým Playlist editoru bulamamýþtým þimdi hepsini hallettim çalýþtýrdým. 120 Kanal Kullanmaya baþladým.

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri