Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Android Telefonlarda Yasal İPTV Listesi Haziran 2019(Türkçe TV Kanallar)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Phone 40 Android Telefonlarda Yasal İPTV Listesi Haziran 2019(Türkçe TV Kanallar)

Android telefonunuza Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. programı yukluyoruz .Sonra altta verdigimiz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. m3u hazır iptv listesini programdan seçip indirdiginiz telefonunuzdan supersatforum_iptv.m3u bulup seçiyoruz ve iptv kanal listeniz cep telefonunuzda cıkmış oluyor.

Not:iptv listesi m3u uzantılı dosyayı direk indirip zipten falan cıkarmanıza gerek yok

İPTV Listesi Programından goruntuler (Elimden geldikce guncel tutmaya calısacagım)

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (23-06-2019 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Liste guncellenmiştir. Kanal sayısı 56 olmuştur acılmayan kanallar silinmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

basarili

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar ben dosyayı indirdim fakat jpg olarak indirmiş ama resim açılmıyor telefonda linki nasıl indiricem bilen var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı djtoski Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar ben dosyayı indirdim fakat jpg olarak indirmiş ama resim açılmıyor telefonda linki nasıl indiricem bilen var mı
    BU DOSYAYI Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. download veya indirilenler kısmında bulabilirsiniz uygulamadan supersatforum.iptvm3u dosyayı buldugun an liste geliyor ekrana
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Liste guncellendi
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri