Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Android Telefonlarda Yasal ÝPTV Listesi Haziran 2019(Türkçe TV Kanallar)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Phone 40 Android Telefonlarda Yasal ÝPTV Listesi Haziran 2019(Türkçe TV Kanallar)

Android telefonunuza Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. programý yukluyoruz .Sonra altta verdigimiz Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. m3u hazýr iptv listesini programdan seçip indirdiginiz telefonunuzdan supersatforum_iptv.m3u bulup seçiyoruz ve iptv kanal listeniz cep telefonunuzda cýkmýþ oluyor.

Not:iptv listesi m3u uzantýlý dosyayý direk indirip zipten falan cýkarmanýza gerek yok

ÝPTV Listesi Programýndan goruntuler (Elimden geldikce guncel tutmaya calýsacagým)

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafýndan (23-06-2019 Saat 21:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Liste guncellenmiþtir. Kanal sayýsý 56 olmuþtur acýlmayan kanallar silinmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

basarili

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhabalar ben dosyayý indirdim fakat jpg olarak indirmiþ ama resim açýlmýyor telefonda linki nasýl indiricem bilen var mý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý djtoski Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhabalar ben dosyayý indirdim fakat jpg olarak indirmiþ ama resim açýlmýyor telefonda linki nasýl indiricem bilen var mý
    BU DOSYAYI Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. download veya indirilenler kýsmýnda bulabilirsiniz uygulamadan supersatforum.iptvm3u dosyayý buldugun an liste geliyor ekrana
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Liste guncellendi
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri