Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Beinsports Türkiye Super Liginden çekilmek istiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001 Beinsports Türkiye Super Liginden çekilmek istiyor

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk’tan flaş sözler: Beinsports çekilmek istiyor

Konyaspor’da kulüp başkanı Hilmi Kulluk olağanüstü genel kurul toplantısında güven tazeledi. Kulluk oylama bittikten sonra kürsüye çıkarak, Türk futbolunun önümüzdeki günlerinde bir numaralı konusu olacak durumu açıkladı. Yeşil-beyazlı kulübün başkanı, Süper Lig’in yayıncısı Beinsports’un Türkiye’den çekilmek istediğini ve bu konuyla ilgili olarak Kulüpler Birliği toplantısının 18 Haziran’da olacağını açıkladı.

Kulüpler Birliği’nden gelen yazıda 18 Haziran’da toplantı var deniliyor. Toplantının gündemi yayıncı kuruluşun ödeme talebini görüşmek üzere. Şu an yayıncı kuruluş BeinSports çıkmak istiyor. TFF’ye diyor ki, ben satış yapamıyorum zarar ediyorum. Ve bir hesap çıkarmışlar, Türkiye Futbol Federasyonu’na verdiği teminatı yakarsa zararı daha az oluyor, devam ederse zararı daha çok oluyor. Belki öyle bir gün gelecek ki o gelirler de gelmeyecek, iş daha da kötüye gidecek. En büyük gelirimiz yayıncı kuruluş onlar da çıkmak istiyor. Bu diğer 18 kulüp içinde geçerli” diye konuştu

Kaynak: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (12-06-2019 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiturke 13.5.oduyorum.mini spor.paketi var film.kanallar.kapali stars ve comedy acik.inan izleyecek.birsey bulamiyorum turkiye sartlarinda.kim.oder 150 200 aylik beinsports.kanallarini

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aylık 30 tl ye STSL paketi teklif edilse almak için uzun uzun düşünür dururum..!
    bu lig yıllık 50 milyon dolardan fazla etmez..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digix21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aylık 30 tl ye STSL paketi teklif edilse almak için uzun uzun düşünür dururum..!
    bu lig yıllık 50 milyon dolardan fazla etmez..!
    bende vermem eski digiturkten eser yok cunki illa spor kanallarını gectim digiturk ole kanallar cıkardıki platformdan akıl almaz sekilde benim tahattut bitiyor asla uye olmam bu lig 5 para etmez
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başkanımız Hilmi Kulluk’un Olağanüstü Genel Kurulda delegelerimize hitaben yaptığı konuşma sırasında yayıncı kuruluşla ilgili
    sarf ettiği sözler farklı bir mecraya çekilmiştir. Konuyla ilgili Başkanımızın yaptığı açıklama şöyledir:

“Bugün gerçekleştirdiğimiz Olağanüstü Genel Kurul’da delegelerimize teşekkür konuşması yaptığım sırada tahmini bütçe üzerine sorulan bir soru üzerine Beinsports’un en büyük gelir
    kalemimiz olduğunu, ancak yayıncı kuruluşun kulüplere taahhüdünü ‘ödememe talebi’ ile karşı karşıya kaldığımızı, bu nedenle Kulüpler Birliği’nin bu gündemle başkanları toplantıya davet
    ettiğini ifade ettim. Konuşmamda harfi harfine söylediğim ve çarpıtılan cümlem aynen şöyledir. “Belki öyle bir gün gelecek ki bu gelirler de gelmeyecek. İş daha da kötüye gidecek. Bizim buradaki en
    büyük gelirimiz Digitürk şimdi o bile bakın ben BURADAN ÇIKARIM BELKİ diyor.”

Kamuoyunda yer aldığı gibi Beinsports Türk futbolundan çıkmak istiyor şeklinde bir beyanım yoktur. Sadece bizim değil, diğer 18 kulübün en büyük gelir kaynağı olan Beinsports’un mevcut durum göz önüne
    alındığında böyle bir ihtimali düşünebileceğini ifade ettim. Dolayısıyla genel kurulumuzda Beinsports grubunun bu talebiyle ilgili gerçekleşecek olan Kulüpler Birliği toplantısından bahsettim. Basına yansıyan
    tartışmaları takip ediyorum ancak meselenin özü budur. Söylediklerim ortadadır. Konunun medyada yer aldığı şekilde tartışılması bu konuyu farklı bir şekilde yansıtanların sorunudur.”

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Baskan böyle demiş şimdide
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart DİGİTÜRK

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Baskan böyle demiş şimdide
    yap full paket 40tl sürümden kazan millet oradan buradan kaçak izlemek zorunda kalmasın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nazımyolcu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yap full paket 40tl sürümden kazan millet oradan buradan kaçak izlemek zorunda kalmasın.
    40 da yapsa bizim millet iptv-internetten izlemeye devam eder usta
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiturk kuru 3.80 TL Yayıncı kuruluş ile kulüpler arasındaki ödeme krizinin bugün çözüldüğü ve Digiturk'ün kulüplere yapması gereken ödemeyi bugün yaptığı öğrenildi. Gecikmenin arkasında ise Digiturk'ün yıllık 500 milyon dolar olan ödemeyi 3.80 TL kur üzerinden yapmak istemesi yatıyor

Kaynak: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nazımyolcu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen bu arkadaşıma sonuna kdr katılıyorum. yap full paket 40 tl. herkez izlesin. kaçak iptv almasın. iptv fiyatları düşürmüşler. senelik 12 bin kanal 150 tl. borumu. herkez buna saltırıyo. tabiki batar. kim verir digitürke aylık 200 tl. ama zamanında milleti çok öptüler. alma mazlumun ahını çıkar haeste aheste. beter olsunlar. batsınlar. lanet olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri