Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: +16 Yaþayan Ölü - Dashi Dorjo Ýtigelov Türkçe Belgesel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

izle +16 Yaþayan Ölü - Dashi Dorjo Ýtigelov Türkçe Belgesel

1911 - 17 yýllarý arasýnda Doðu Sibirya Budistleri Ruhani Liderliðini yapmýþ Buryatyalý din adamý XII Dashi Dorjo Ýtigelov'un (13 Mayýs 1852 - 15 Haziran 1927) 75 yýl toprak altýnda kalmýþ bedeninin hala canlý olabileceði iddialarý bu gün hala tartýþma konusudur.
    Kaan Ünsal Alphan tesekkurler

[YOUTUBE]R_uDBgwtnyg[/YOUTUBE]
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gercekten ilginc

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sizce bir mucize olma ihtimali ne kadar. Ben þahsen mucizelere inanmam. yemiþ içmiþ ve normal bir insan gibi yaþamýþ olan bir insandan bahsediyoruz. insan öldükten sonra ondan haber alamasýn. ona haber gönderemesin. onun geri gelme ihtimali bana göre sýfýrdýr. adamýn vasiyeti 50 yýl sonra onu mezarýndan çýkarmasýný istemiþ admalarda cenazeyi yerinde unutup 75 yýl sonra çýkarýp vücut ýsýýna ve ölmüþ bedene deforme performansýna bakarak, yaþadýðýna yanii nefes alýþ veriþini kontrol altýna alýp henüz çürümediðini söylüyorlar. bana göre kocaman bir yalan. soðutma dondurucu sistemi ve kimyasal müdahele olmadan bu þekilde kalmasý imkansýz. insan öldükten sonra çürüme larva ve bakteri meydana gelip insan vücudunu bitiriyorlar. yani cenazenin sadece dýþ kýsmýna tuz koymalarý yetersiz, bana göre yalan ben inanmýyorum. beden çürümelidir. bu þekilde 75 yýl kalma imkaný olamaz. yalan söylüyorlar.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri