Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Botech 700 HD uyarlı Botech 600 HD Plus Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

v2.93 yazılımını cok ovuyorlar ama rs232 olmadan yukleyemıyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    v2.93 yazılımını cok ovuyorlar ama rs232 olmadan yukleyemıyoruz
    arkadaşım
    1- bu yazılım varsa yakında çıkar acele etme online güncellemeden indirirsin
    2- wifi bağlı olduğu halde funcam geç bağlanıyor 5-10-15 dk arasında bağlanıyor
    3-Ayrıca wifibaglı olduğu halde fun cam bağlanmıyor youtube çalışmıyor youtubenin bağlanması fun camın bağlanması durumundamı çalışıyor yazılım 2.90 dır
    cevabınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar
    1- bugun botech fun cam bağlanıp bağlanıp kopuyor
    2-sizde youtube çalışıyormu
    3-yazılım 2.90 dır
    cevabınızı bekliyorum saygıalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı blade Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar
    1- bugun botech fun cam bağlanıp bağlanıp kopuyor
    2-sizde youtube çalışıyormu
    3-yazılım 2.90 dır
    cevabınızı bekliyorum saygıalar
    Funcam sadece turksat taki bazı kanallarda kopma olur çünkü o kanalları çözecek işlemci yok sarı yansada zorlamayın açmaz funcam restart eder youtube sıkıntı yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Funcam sadece turksat taki bazı kanallarda kopma olur çünkü o kanalları çözecek işlemci yok sarı yansada zorlamayın açmaz funcam restart eder youtube sıkıntı yok
    arkadaşım 2.90 yazılım var üzerinde yotube girince beklyin sonra sonuçsuz yazıyor fun cam baglansada aynı arkadaşım
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sinema kanalları hızlı bir şekilde açılıyordu geçen hafta.hatta 1 sd de açıldı.demek ki işlemci yetersiz değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şema verildi burda forum admin leri bu konuda size yardımcı olurlar Gx6605s işlemci bu loaderda zaten hepsini vermiştim gene ben bakim hala silmediysem duruyorsa yayınlarım
    USB to rs232 male (erkek) kablo ile yazılım yükleyemedim oluru varsa bağlantı şekli nasıl olmalıdır? (USB to rs232 female (dişi) kablo ile anlatımlar yapılmış fakat bu kabloyu bulamadım)

Cihaz üzerindeki mini RS232 bağlantı sırası nedir.Düğmelerin olduğu taraftan sırayla GND,RxD.TxD midir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sürüm 700_hd_2. 93. BOTECH Pico 700xd cihazını USB'den indirmek mümkün mü? teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

funcam konusunda bilgisi olan varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı cihazın içinden ağ uygulamaları,net update bölümüne girin burada
    ip/url 1-internet
    port :80
    update Typ (update sw)(update channel)(update ***)(sw+channel list) var sağ tuşla ilerleyin
    Başla:ya gel ok bas indirmeler bitene kadar bekle cihaz kapanıp açılacak gerekli düzenlemeleri yap sistem bilgisinden yazılımın 2.93 olduğunu görebilirsiniz emuyu açmaya unutmayın emu açma audıo 000,dır iyi seyirler.

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri