Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Botech 700 HD uyarlý Botech 600 HD Plus Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Botech 700 HD yazýlýmý size özel 2.93 vereyim hiç biryerde yok özel kendi yazýlýmýmdýr
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nasýl yani test bu yazýlým problemi mi þimdi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Botech 700 HD yazýlýmý size özel 2.93 vereyim hiç biryerde yok özel kendi yazýlýmýmdýr
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cok sagol kardes , ozaman bu yazilimi direk olarak 600 Hd plus a atabilirmiyiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam dosyayý cýhaza atarken baþarýsýz diyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Rs232 ile atacaksýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zaltun Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nasýl yani test bu yazýlým problemi mi þimdi?
    Test yazmadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn Digiulama;

Baþka konu baþlýðý altýndada dile getirdim.Cevap verirseniz sevinirim.Saygýlar (Cihaz Botech Piko 600 HD PLUS V2.90)

1) Cihaz internetten softcam güncellemesi yapýyor fakat tanberg kanallarý açmýyor.(Next Machina 3D Süper'in softcam dosyasýný indirip manuel olarak gerekli düzenlemeleri yapýp USB'den yükleyince kanallar açýldý.) Bu sorun böyle devam mý edecek?

2) Cihazýn iþlemcisi GX6605 midir GX6605s mi?

3) Ýþlemci uyumlu yazýlýmý GXDownloader_boot_V1.1.1.2 ile neleri seçerek yüklememiz lazým gerekli açýklamalar sanýrým silimiþ ilgili görsel açýklamalarý yada anlatýmlarý bulamadým tekrar bilgilendirme þansýnýz olabilir mi? (Bilen zaten biliyordur önemli olan bilmeyenlerinde öðrenmesidir)

4) funcam çalýþýyor fakat örneðin csat canal plus kanalalrýnýn üzerinde en az beþ yada altý saniye beklemek gerekiyor buda çok can sýkýcý bir durum çözümü varmýdýr.Birde canal plus ve bir takým kanallar kaydedilmeye engellenmiþ ekrana uyarý çýkýyor.Bu durum yayýncý kuruluþun getirdiði bir sýnýrlamamýdýr.3 olan deðeri 1,5 yaptým fakat cihaz bu ayarý kaydetmiyor menüden çýkýp tekrar baktýðýnýzda kendiliðinden 3 gözüküyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Rs232 ile atacaksýn
    Ustam Rs232 semasi varmi ? ve hangi Program ile yükleyebiliriz , boardda arattim bulamadim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þema verildi burda forum admin leri bu konuda size yardýmcý olurlar Gx6605s iþlemci bu loaderda zaten hepsini vermiþtim gene ben bakim hala silmediysem duruyorsa yayýnlarým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm usta bu yazýlýmý 600 hd atarsak funcam server gider mi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam usb modla atamayýz mý

Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri