Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: PÝKO 600 HD plus uydu alýcý YOUTUBE SORUNU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart PÝKO 600 HD plus uydu alýcý YOUTUBE SORUNU

Botech piko 600 hd plus uydu alýcý güncelleme yaptýktan sonra youtube ve að uygulamalarýndaki diðer uygulamalar calýþmýyor. internete baðlanýyor funcam dahi servere baðlý, youtube girince önizleme gösteriyor ancak videlarý açýnca ''BAÞARISIZ'' kodu geliyor açýlmýyor. wifinin çekim gücü de çok iyi ama açýlmýyor. yardýmlarýnýzý bekliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þuan 2.85 te bende ayný problemi yaþýyorum.güncel conf. dosyasýný da indirdim ama hiçbir video açýlmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

al bendende o kadar 700 yaýlýmý yukleyip deneyen varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eski yazýlým indirip kurdum ama bu sefer de wifi baðlantýsý yapmýyor. Þifreyi giriyorum ama baðlanmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zýva Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    al bendende o kadar 700 yaýlýmý yukleyip deneyen varmý
    700 yazýlýmý da dahil birçok eski 600 hd plus yazýlýmý yükledim. V.2.81 hariç hiçiri wifiye baðlanmýyor. sadece 2.81 wifiye baðlanýyor ancak youtube sorunu düzelmedi. diðer server uygulamalarýna da giremiyorum. ama güncelle deyince baþarýlý diyor. internet da var yani

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bariskaradirek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Botech piko 600 hd plus uydu alýcý güncelleme yaptýktan sonra youtube ve að uygulamalarýndaki diðer uygulamalar calýþmýyor. internete baðlanýyor funcam dahi servere baðlý, youtube girince önizleme gösteriyor ancak videlarý açýnca ''BAÞARISIZ'' kodu geliyor açýlmýyor. wifinin çekim gücü de çok iyi ama açýlmýyor. yardýmlarýnýzý bekliyorum
    Bugune ait bir yazýlým cýktý birde onu deneyin isterseniz Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2.87 ile youtube problemi çözülmüþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet sorun çözüldü teþekkür ederiz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri