Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Smart Tv Öneriniz!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bendeki vestel 43ua8900 galiba ben 2016 da almıştım 4k ve smart tv seklinde 1600 tl falandı şimdi ucmuş gitmiş arkadaşta regal var smarttv menusu ondada var ssiptv programı mevcuttu mesela
    Arkadaşının model no öğrenebilirmisin reis

Ya bi tane bilen arkadaş al kardeşim şu model nolu markayı sorunsuzca izlersin desin da :)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşının model no öğrenebilirmisin reis

Ya bi tane bilen arkadaş al kardeşim şu model nolu markayı sorunsuzca izlersin desin da :)
    ben sana al derim smart tv menusu cıkmaz kendimi sorumlu hissederim gitti gidiyordaki magazaya soru sor istersen arkadaş benim ikinci el almış onda bile cıktıysa bu verdigin tv dede cıkması lazım cunki 4 işlemci smart tv diye yazmışlar bence alabilirsin ssıptv kolay biz sana yardım ederim yukleme işleri bilgisayardan anından oluyor ben kanal eklerken laptoptan ekliyorum tv den yenile diyorum hemen kanal ekleniyor ayrıca ücretli iptvleride izleyebilirsin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben sana al derim smart tv menusu cıkmaz kendimi sorumlu hissederim gitti gidiyordaki magazaya soru sor istersen arkadaş benim ikinci el almış onda bile cıktıysa bu verdigin tv dede cıkması lazım cunki 4 işlemci smart tv diye yazmışlar bence alabilirsin ssıptv kolay biz sana yardım ederim yukleme işleri bilgisayardan anından oluyor ben kanal eklerken laptoptan ekliyorum tv den yenile diyorum hemen kanal ekleniyor ayrıca ücretli iptvleride izleyebilirsin
    Eyvallah reis saolasın ilgi alakan için..Kulağı delik biri de bişeyyler önerirse sevinirim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu üründe var mıdır?Alayımmı üstadlar??

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

PHP- Kodu:
    aynen aynen 

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu üründe var mıdır?Alayımmı üstadlar??

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vardir ustad

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel 43UB9300 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Buna bakabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Buna bakabilirsin
    Teşekkürler reis..Saolasın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Buna bakabilirsin
    Siteden özelliklerine baktım.Smart Tv uygulamalarında Facebook Twitter vs. yazıyor ama UYGULAMA YÜKLEYEBİLME YOK deniyor.Engel teşkil etmesin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siteden özelliklerine baktım.Smart Tv uygulamalarında Facebook Twitter vs. yazıyor ama UYGULAMA YÜKLEYEBİLME YOK deniyor.Engel teşkil etmesin..
    Disaridan uygulama.yuklenmior ama.vewd app.storede.ssiptv.uygulamasi var.sikinti.olmaz

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri