Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Smart Tv Öneriniz!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Smart Tv Öneriniz!

Merhaba arkadaşlar..Bilmiyorum konuyu doğru yere mi açtım ama sizden ricam IPTV destekli bir TV almak istiyorum.Maximum 1700TL olmak kaydıyla.Hangi marka önerirsiniz arkadaşlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestelin tv lerine bakabiirsiniz smart tv lerde ssıptv programı ile iptv ler seyrediliyor performansı cok iyi geldi bendeki vestel 4k smart tv
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vestelin tv lerine bakabiirsiniz smart tv lerde ssıptv programı ile iptv ler seyrediliyor performansı cok iyi geldi bendeki vestel 4k smart tv
    Hocam az önce Vestel müş.hiz.ni aradım tvlerimizde IPTV desteği yoktur dedi şok oldum.Herhalde mağaza olarak bilmiyor.Şimdi ben bir sipariş vercem de yanlış iş yapmak istemiyorum.IPTV için alcak bu tv yi.Yardımlarınızı bekliyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam az önce Vestel müş.hiz.ni aradım tvlerimizde IPTV desteği yoktur dedi şok oldum.Herhalde mağaza olarak bilmiyor.Şimdi ben bir sipariş vercem de yanlış iş yapmak istemiyorum.IPTV için alcak bu tv yi.Yardımlarınızı bekliyorum..
    smart tv programının içinde vewd app store var oradan ssiptv programını bulabilirsiniz. fiyat olarak su an en uygunu vestel diğer tvlere güç yetmiyor malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    smart tv programının içinde vewd app store var oradan ssiptv programını bulabilirsiniz. fiyat olarak su an en uygunu vestel diğer tvlere güç yetmiyor malesef
    Ustam biliyorum armut piş ağzıma düş gibi oluyor ama herhangi bir model no verebilir misiniz?Sipariş verecem sonra mağazada olmayacak yalan oluruz.
    Vestel 20272091 buldum ama bunda var mı bilemiyorum!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel.musteri hizmetlerinin.kendisinden haberi yok ip tv.vewd app store.icinde mevcuttur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Vestel.musteri hizmetlerinin.kendisinden haberi yok ip tv.vewd app store.icinde mevcuttur
    EYvallah da hocam çok saolun ben de öyle düşünüyorum..Ancak bana biriniz bir model söyleyiniz lütfen..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bunu beğendm ama!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    EYvallah da hocam çok saolun ben de öyle düşünüyorum..Ancak bana biriniz bir model söyleyiniz lütfen..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bunu beğendm ama!!
    Bu olabilir aslında smart tv menusu bendeki tv nin aynısı gibi gösteriyor ama tam bilmiyorum 61 ekran c ok kucuk deilmi sizin için
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu olabilir aslında smart tv menusu bendeki tv nin aynısı gibi gösteriyor ama tam bilmiyorum 61 ekran c ok kucuk deilmi sizin için
    Odama alacağım için çok önemli değil.Benim için mağazada ss iptv olup olmaması önemli..
    Sizdeki model nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Odama alacağım için çok önemli değil.Benim için mağazada ss iptv olup olmaması önemli..
    Sizdeki model nedir?
    Bendeki vestel 43ua8900 galiba ben 2016 da almıştım 4k ve smart tv seklinde 1600 tl falandı şimdi ucmuş gitmiş arkadaşta regal var smarttv menusu ondada var ssiptv programı mevcuttu mesela
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri