Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: BOTECH PIKO 600HD PLUS V2.87 Yazılımı 18.06.2019

Kullanıcı Bilgi Menüsü

wissman yazılımıda olur bence bu cihaza buradaki aynı yazılım sanırım Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerl, digulama usta yazılımı az önce yükledim fakat vod bölümünde hiç biri açmıyor apollo bölümü ona keza youtube bölümünde ise önce cfg update etti ondan sonra video formatı seçtiriyor ve açıyor rss iyi internet iptv iyi oldukça usb,den yüklediğim iptv,ler gayet güzel çalışıyor xtream iptv ise maalesef çok randımanlı değil kanal kapasitesi yüksek olan iptv,leri yükleyemiyor lütfen bekleyin dedikten sonra başa dönüyor kasma var biss,ler ve funcam oldukça iyi çalışıyor benim gözlemlerim bu kadar saygılar iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Değerl, digulama usta yazılımı az önce yükledim fakat vod bölümünde hiç biri açmıyor apollo bölümü ona keza youtube bölümünde ise önce cfg update etti ondan sonra video formatı seçtiriyor ve açıyor rss iyi internet iptv iyi oldukça usb,den yüklediğim iptv,ler gayet güzel çalışıyor xtream iptv ise maalesef çok randımanlı değil kanal kapasitesi yüksek olan iptv,leri yükleyemiyor lütfen bekleyin dedikten sonra başa dönüyor kasma var biss,ler ve funcam oldukça iyi çalışıyor benim gözlemlerim bu kadar saygılar iyi çalışmalar.
    İp TV de yuklediğin de hata verince elektriği cıkar 10 sn sonra tak dene bana durumu bildir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    wissman yazılımıda olur bence bu cihaza buradaki aynı yazılım sanırım Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılımı indir eğer yazılım gx6605s ise uyar işlemcinin bu oldugunu anlamak için hex editörü ile kontrol edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

G-MScreen android programı ile 600hd plusı aynı wifi bağlı olduğunuz sürece çok güzel kumanda edebiliyorsunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    x tms 1.5 yap dene bakalım
    Yaptım ama kanalı açtıktan sonra tekrar 3 yapıyor yeni açılan kanalları o sistem üzerinden açıyor sanırım izleyenler fark etmiştir saliselik sesde takılmalar oluyor onun içinmi kayıt yapmıyo acaba?
    Nrj hits, m6 music, trace urban, Bein sports ve rmc'lerde çıkıyo bu hata

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en önemli yapılması düzeltilmesi gereken yapılmıyor iptv olayı başlıca en büyük sorun usb den flas player m3u player özelliği olması lazım kesinlikle bu toplam 2000 kanal sınırı ile çoğu xstream çalışmıyor çalışanda 2000 azami kanal kapasitesiyle hiçbir işe yaramıyor malesef bu sorunu görmüyorlarmı acaba yazılımcı arge ekip çalışanları çok kötü bir durum umarım düzelir bu sorun cihaz iptv açısındanda olması gereken düzeye gelir....
    Konu yasargullu tarafından (19-06-2019 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Xtream düzeltildi zaten 9000 küsür'e çıkarıldı kapasite benim iptv de 8000 civarı kanal vardı şimdi çalışıyor 2-3 ay önce verilen güncelleme ile

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link için teşkekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri