Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: BOTECH PIKO 600HD PLUS V2.87 Yazýlýmý 18.06.2019

Kullanýcý Bilgi Menüsü

wissman yazýlýmýda olur bence bu cihaza buradaki ayný yazýlým sanýrým Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deðerl, digulama usta yazýlýmý az önce yükledim fakat vod bölümünde hiç biri açmýyor apollo bölümü ona keza youtube bölümünde ise önce cfg update etti ondan sonra video formatý seçtiriyor ve açýyor rss iyi internet iptv iyi oldukça usb,den yüklediðim iptv,ler gayet güzel çalýþýyor xtream iptv ise maalesef çok randýmanlý deðil kanal kapasitesi yüksek olan iptv,leri yükleyemiyor lütfen bekleyin dedikten sonra baþa dönüyor kasma var biss,ler ve funcam oldukça iyi çalýþýyor benim gözlemlerim bu kadar saygýlar iyi çalýþmalar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanke Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Deðerl, digulama usta yazýlýmý az önce yükledim fakat vod bölümünde hiç biri açmýyor apollo bölümü ona keza youtube bölümünde ise önce cfg update etti ondan sonra video formatý seçtiriyor ve açýyor rss iyi internet iptv iyi oldukça usb,den yüklediðim iptv,ler gayet güzel çalýþýyor xtream iptv ise maalesef çok randýmanlý deðil kanal kapasitesi yüksek olan iptv,leri yükleyemiyor lütfen bekleyin dedikten sonra baþa dönüyor kasma var biss,ler ve funcam oldukça iyi çalýþýyor benim gözlemlerim bu kadar saygýlar iyi çalýþmalar.
    Ýp TV de yuklediðin de hata verince elektriði cýkar 10 sn sonra tak dene bana durumu bildir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    wissman yazýlýmýda olur bence bu cihaza buradaki ayný yazýlým sanýrým Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazýlýmý indir eðer yazýlým gx6605s ise uyar iþlemcinin bu oldugunu anlamak için hex editörü ile kontrol edin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

G-MScreen android programý ile 600hd plusý ayný wifi baðlý olduðunuz sürece çok güzel kumanda edebiliyorsunuz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    x tms 1.5 yap dene bakalým
    Yaptým ama kanalý açtýktan sonra tekrar 3 yapýyor yeni açýlan kanallarý o sistem üzerinden açýyor sanýrým izleyenler fark etmiþtir saliselik sesde takýlmalar oluyor onun içinmi kayýt yapmýyo acaba?
    Nrj hits, m6 music, trace urban, Bein sports ve rmc'lerde çýkýyo bu hata

F8331 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

en önemli yapýlmasý düzeltilmesi gereken yapýlmýyor iptv olayý baþlýca en büyük sorun usb den flas player m3u player özelliði olmasý lazým kesinlikle bu toplam 2000 kanal sýnýrý ile çoðu xstream çalýþmýyor çalýþanda 2000 azami kanal kapasitesiyle hiçbir iþe yaramýyor malesef bu sorunu görmüyorlarmý acaba yazýlýmcý arge ekip çalýþanlarý çok kötü bir durum umarým düzelir bu sorun cihaz iptv açýsýndanda olmasý gereken düzeye gelir....
    Konu yasargullu tarafýndan (19-06-2019 Saat 21:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Xtream düzeltildi zaten 9000 küsür'e çýkarýldý kapasite benim iptv de 8000 civarý kanal vardý þimdi çalýþýyor 2-3 ay önce verilen güncelleme ile

F8331 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

link için teþkekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri