Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: DenizBank, QNB Finansbank ve TEB'den ortak ATM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 DenizBank, QNB Finansbank ve TEB'den ortak ATM

DenizBank, QNB Finansbank ve TEB tek ATM platformunda birleşti. Anlaşmaya göre ayda 3 kez ile sınırlı olmak üzere söz konusu bankaların müşterileri ATM'lerde ücretsiz işlem yapabilecekler.

Anlaşma kapsamında her ay toplamda 3 defa para yatırıp çekilebilecek veya kredi kartı borcu ücretsiz ödenebilecek.

Ayrıca üç bankanın müşterisi hesap bakiyesini, kredi kartı borcunun limitini herhangi bir adet sınırı olmadan sorgulayabilecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hsbc bank'ta qnb bak ile ortak işlem yapıyor. zira hsbc bank kredi kartı borçlarımı hep qnb bank ats. yatırıyordum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu iyi oldu bizim burada 1 tane QNB ATM'si var geçen gün o da Arızalıydı Kart borcunu yatıramadım ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel olmuş teb ve Qnb finansbank kullanıyordum, deniz bank atm'lerinide kullanabileceğiz. işlem sayısı sınırlı olsada hiç olmamasından iyidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Güzel olmuş teb ve Qnb finansbank kullanıyordum, deniz bank atm'lerinide kullanabileceğiz. işlem sayısı sınırlı olsada hiç olmamasından iyidir.
    aynen ustad hiç olmamasından iyidir
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri