Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Markası samsung olan hiç bir şeyi artık evime almam. ve aldırmam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Markası samsung olan hiç bir şeyi artık evime almam. ve aldırmam.

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle konumun yeri burası değilse. admin arkadaş konumu yerine taşırsa afola. evimde olan samsung marka eşyalardan bahsetmek istiyorum. çamaşır makinesi samsung, kullandığım tv samsung, buzdolabı samsung, 1 ay öncede 3 adet samsung akıllı cep telefonu almıştım. yaklaşık 5 bin lira. keşke almaz olsaydım hata yaptığımı ve almamam gerektiyini şimdi anladım. şimdi asıl konuya gelelim. oğluma 1.5 yıl önce 1200 liraya bir cep telefonu almıştım. şimdi bozuldu servise gönderdim. dün bana onarım bedeli 780 tl para çıkardılar. onarım bedeli için hemfikirmiyiz diye sordular bana, bende hemen hayır değiliz dedim. çıldırdım. telefon garantili olmasına rağmen bateryesi şişmiş, kendi kendine kapanıyor. kapatma açma tuşu arızalı işlem yapmıyor.ön ekran camı kırık. firma neye garanti veriyor, diye sordum cevap vermediler. yapmayın geri gönderin dedim. yazıklar olsun. bu firmayı kınıyorum. bugünden sonra artık evime markası samsung olan hiç bir eşya almıyacam. telefon garantisinin bitmesine daha 5 küsür ay var. ekran camı çatlak ekranda sorun yok. tertemiz gösteriyor. garatiden hiçbir şey yapmıyorlar. NEDEN GARANTİ VERİYORLAR.
    Konu aliharbiye tarafından (26-01-2020 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi geçmiş olsun senin tel samsung garantilimiydi yoksa ithalatcı garantilimi ?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paladyumdaki samsung mağazasından almıştım. yanii kaçak değildi.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Telefonun Samsung Türkiye garantiliyse sorunsuz bir şekilde onarıp yolluyorlar ama ithalatcı garantiliyse örnek genpa kvk delta servis vs çok sorun çıkartıyorlar. Özellikle delta servise garantili telefonu yolladığın zaman çizik dahi olsa kullanıcı hqtası deyip para koparmaya çalışıyorlarmış. Benim kullandığım bir çok cihaz Samsung ve Samsung Türkiye garantili ve de garanti hizmetlerinden bir problem yaşamadım.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung almazsınız ama siemens buzdolabı alırsınız, lg televizyon alırsınız. xioami telefon alırsınız. Herhangi bir sorunda yine aynı servislere yolunuz düşer. Bu sefer Siemens almam, lg almam, xiaomi almam dersiniz. Sorun bizim teknik servislerde.

Yönetici arkadaşın dediği gibi ithalatçıdan ürün alırsanız da garanti yok gibi bir şey olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben servis diyince içime birşeyler oluyor mutlaka su zamana kadar illaki servise gidipte sorun yasayan olmuştur. Ben telefonu lg servisine verdim 2 kez gitti geldi en sonunda lanet olsun dedim baska telefon aldım elektronik işi sans işi birde ali hocam geçmiş olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Telefonun Samsung Türkiye garantiliyse sorunsuz bir şekilde onarıp yolluyorlar ama ithalatcı garantiliyse örnek genpa kvk delta servis vs çok sorun çıkartıyorlar. Özellikle delta servise garantili telefonu yolladığın zaman çizik dahi olsa kullanıcı hqtası deyip para koparmaya çalışıyorlarmış. Benim kullandığım bir çok cihaz Samsung ve Samsung Türkiye garantili ve de garanti hizmetlerinden bir problem yaşamadım.
    arkadaşlar öncelikle açıklamalarınız için teşekkür ederim. bir dahaki sefere daha dikkatli olacam. sevgili xman arkadaşım bir dahaki sefere garantisi ne olmak suretiyle sorup almam lazım. anladığım kadarıyla delta garantili olması gerekiyormuş öğlemi? teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayır delta garantili olsun demedim Aldığınız Samsung markalı tüm cihazlar Samsung Türkiye garantili olması lazım. Diğer ithalatcı garantili ( Genpa KVK ve Delta Servis) gibi firmalar onarım sırasında işi yokuşa sürüyorlarmış. Zamanında sony Xperia Z1 cihazım vardı ihtalatcı garantili ve telefonun ekranı koruma camı olmasına rağmen kendi kendine çatladı. Delta servise yolladım 450 TL ietediler bende yapmayın gönderin dedim bu seferde telefonu garanti dışı bıraktılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hıımm evet anladım çok teşekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamire gönderdiyim cep telefonu. bugün samsung firması bana geri gönderdi, edevlet üzerinden şikayet etmek istedim. fatura ve garanti fotokopi çıktısını resmi olarak istediler. bende scayner olmadığı için yapamadım. merkezden tüketici hakları birliğine giderek bilahire şikayet edecem. bakalım ne olacak.
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri