Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ?? YAZILIM OKUMA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35 ?? YAZILIM OKUMA

Merhaba arkadaşlar Ben bir konu hakkında sizlerden yardım almak için bu konuyu buraya açtım,Belki de yanlış yere açmış olabilirim kusuruma bakmayın.Redline Ts 5000 cı plus uydu alıcısı kullanıyorum.Sormak istediğim soru .BİN uzantılı oluyor yazılımları bu yazılımın açık kaynak kodunu nasıl okuyabilirim.Hangi kod sistemi ile yazıldığını öğrenmek istiyorum.İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ? Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hiçbir firma yazılımının kaynak kodlarını hiçbiryerde paylaşmaz zaten paylaşırsa iflası olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ülkemizde satılan hiç bir cihazın yazılımını malesef bizler yapmıyoruz. fabrikada çalışan işçiler prefesyonel tamirciler bu işten pek anladıkları söylenemez. zira bu işler için özel akademik bilgiye sahip olan ve bu işlerde çok tecrübeli olması gereken yazılım editleyebilir. ben yazılım hususunda sadece resiver cihazları kastettim. uygun hex programını bulsan bile ve bin uzantılı dosyayı açıp içine baksan, hiç bir şey anlamasınız. hepsi kod ve dec'lerden ibaret. yüz satır dec sonra 1 komut. 10 satır dec ve yine bir komut. bu sistem böyle işliyor. yazılıma dokunmadan dosyayı açıp kapatırsanız ve yazılımı cihaza yüklerseniz büyük ihtimalle cihaz tekrar açmayacaktır. sebep yazılımlar yazıldıktan ve editlendikten sonra sağlama almak için cheksum programı ile stabil hale getirilip cihazlara yüklenir. hiç zahmet edip uğraşmayın. yapabileceyiniz hiç bir şey yok, ama çok merak ediyorsanız araştırabilirsiniz. saygı duyarım saygılarımla aliharbiye.
    Konu aliharbiye tarafından (07-08-2019 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi modelin yazılımını okumak istiyorsun
    ben genelde gece müsayitim model farketmez istediğin yazılımı açayım sana istediğin düzenlemeyi yapar geri toplarsın cihaza yükle sorunsuz çalışır
    bana model yaz yardımcı olurum sana ama 1 cihaz modeli ile sınırlıdır yani başka bir gün farklı model istememek şartıyla ok
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ülkemizde satılan hiç bir cihazın yazılımını malesef bizler yapmıyoruz. fabrikada çalışan işçiler prefesyonel tamirciler bu işten pek anladıkları söylenemez. zira bu işler için özel akademik bilgiye sahip olan ve bu işlerde çok tecrübeli olması gereken yazılım editleyebilir. ben yazılım hususunda sadece resiver cihazları kastettim. uygun hex programını bulsan bile ve bin uzantılı dosyayı açıp içine baksan, hiç bir şey anlamasınız. hepsi kod ve dec'lerden ibaret. yüz satır dec sonra 1 komut. 10 satır dec ve yine bir komut. bu sistem böyle işliyor. yazılıma dokunmadan dosyayı açıp kapatırsanız ve yazılımı cihaza yüklerseniz büyük ihtimalle cihaz tekrar açmayacaktır. sebep yazılımlar yazıldıktan ve editlendikten sonra sağlama almak için cheksum programı ile stabil hale getirilip cihazlara yüklenir. hiç zahmet edip uğraşmayın. yapabileceyiniz hiç bir şey yok, ama çok merak ediyorsanız araştırabilirsiniz. saygı duyarım saygılarımla aliharbiye.
    dostum kaynak kodlarına gerek yoktur
    tüm modellerin %100 üne hakimim
    istediğin modeli yaz hallederim artık devir eski devir değil
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tebrik ederim. aferin size. teşekkür ederim. benim öğle bir sorunum yok. ama olursa mutlaka söylerim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hangi modelin yazılımını okumak istiyorsun
    ben genelde gece müsayitim model farketmez istediğin yazılımı açayım sana istediğin düzenlemeyi yapar geri toplarsın cihaza yükle sorunsuz çalışır
    bana model yaz yardımcı olurum sana ama 1 cihaz modeli ile sınırlıdır yani başka bir gün farklı model istememek şartıyla ok
    bana redline ts 100 38.00 yazılınını açabilirmisin ustam yalnız geri nasıl hangi program ile toplayacağımı ve püf noktalarını belirtmelisin net center içindeki movies radio bölümlerini editlemek istiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı ekle bana yazılımın içinde 9 part var
    hangi bölümü düzenleyeceksen yaz ona göre o partı çıkarıp yolluyum sana sen istediğin düzenlemeyi yap ben partı kapatırım usb ile atarsın sorunsuz çalışır
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

bu bölümün linklerinde değişiklik yapmak istiyorum zatten coğu çalışmıyor mesela movie veya rediptv kendi ftp siteme yönlendirip ordan veri almasını sağlamak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daha önce ben uğraştım değiştireceksin tiger yada ıstar
    Üstünde calis
    Visual Basic Coder

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri