Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: Aramzda sivasl arkada varm.

aliharbiye - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

Standart Aramzda sivasl arkada varm.

Gnaydn arkadalar. benim sivas'a gitmem icap etti. olum sivas CUMHURYET niversitesi salk blmn kazand. ona yer tutmam icap edecek allah izin verirse, 8 eyll akam yola kacam. aranzda oral varsa ve niversiteye yakn yerde ev apart bilen varsa. bana yardm edebilirmi. oraya giderken yanma ne almalym? apartlarda veya tutulacak evlerde genelde ne var. yorgan yatak varm. evin ii bomu? yoksa iinde baz eyalr varm. beni bilgilendirirseniz ok makbule geecektir. hepinize ok teekkr ederim. sayglarmla aliharbiye.

LEBEN ?

xxman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09-19-08
    Ettii Teekkr
    5
    8 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi ben Sivaslym ve Sivas'ta yayorum. Olun renci yurduna bavursun daha yeni 10 bin kiilik yurt yapld ve kma olasl yksek olur. Yada zel yurtlar var geici olarak isterse oraya yerlesin sonra arkada evresi yaparsa Sivas'n istedii yerinde ortak eve karlar. niversiteye ulam imkanda var her mahalleden geen belediye otobslerin en son dura niversitede sonlanyor. Dediim gibi ilk nce KYK yurduna bavursun o yurt sonulanncaya kadar zel erkek yurtlar var orayada yerleebilir.

yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

sevgili xxman arkadam ncelikle ilgin iin ok teekkr ederim. ya benm olan CUHURYET niversitesi kangal salk blmn kazandda. okul yurdu ile okul aras mesafe baktk 160km dedi bize google. tabii iin dorusu ne nasl bilmiyorum. olumun okuluna yakn devlet yurdu varm yokmu bilmiyorum. ayrca zerime kaytl bir 2014 model dacia duster var. devlet yurdu oluma karm kmazm onuda bilmiyorum. duyduum kadaryla devlet yurduna mracaat edecek olanlarn. zerlerinde hi bir ey olmamal, diye biliyorum. eer okula yakn devlet yurdu varsa mracaat edecez. karsa iyi olur. kmasa dediin gibi ya yurt yada ev kiralamak gerekiyor.sayglarmla aliharbiye.
    LEBEN ?

yelik tarihi
    09-19-08
    Ettii Teekkr
    5
    8 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alnt aliharbiye Nickli yeden Alnt [Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.Sitemize Ucretsiz ye Olmak in Tklayn ! ]
    sevgili xxman arkadam ncelikle ilgin iin ok teekkr ederim. ya benm olan CUHURYET niversitesi kangal salk blmn kazandda. okul yurdu ile okul aras mesafe baktk 160km dedi bize google. tabii iin dorusu ne nasl bilmiyorum. olumun okuluna yakn devlet yurdu varm yokmu bilmiyorum. ayrca zerime kaytl bir 2014 model dacia duster var. devlet yurdu oluma karm kmazm onuda bilmiyorum. duyduum kadaryla devlet yurduna mracaat edecek olanlarn. zerlerinde hi bir ey olmamal, diye biliyorum. eer okula yakn devlet yurdu varsa mracaat edecez. karsa iyi olur. kmasa dediin gibi ya yurt yada ev kiralamak gerekiyor.sayglarmla aliharbiye.
    Kangal ilesi olduunu sylememisin ben Sivas Merkez iin yazmtm. Kangalda arkadam var ona ulap bilgi alr yazarm buraya.

yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

ok teekkr ederim.
    LEBEN ?

yelik tarihi
    09-19-08
    Ettii Teekkr
    5
    8 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi kangalda da kyk yurdu varm ona bavurusunu yapsn. zel yurtlarda varm intetnette numaralarda var arayp sor aylk fiyatlarn.

yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

sevgili xxman sivas'ta u anda hava durumu nasl. yaz k nasl, sivas ok souk diyorlar? dorumudur. birazda hava durumu hakknda bilgi yazarsan ltfen. umarm fazla olmamm. ilgine ok teekkr ederim.
    LEBEN ?

yelik tarihi
    09-19-08
    Ettii Teekkr
    5
    8 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi yazn hava serin geer genellikle 30-35 derece civar, akamlar ise 25-28 derece civar geer. uan hava 22 derece. Kn ise en scak hava -2 -5 civarnda olur en souk hava ise yeri gelir -15 yeri gelir -25 derecelere kadar kar. Bu -25 derece ve st akam olur gndz ise en souk hava -10 derecelerde gezer. Zaten ilk k atlattktan sonra dier klara hazrlkl olur.

yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

bilgilendirme iin ok teekkr ederim. sevgili xxman arkadam. sayglarmla ali.
    LEBEN ?

yelik tarihi
    01-14-06
    Ya
    52
    Ettii Teekkr
    1
    10 mesaja 12 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)

merhaba arkadalar. internetten kangal ilesinde Gl Pnar kotyd adl bir zel yurt buldum, telefon atm, ald ald cevap veren olmad, bir mddet sonra onlar bana geri dn yapt, konutuk, yatma kalma yemek, ve yamurlu gnlerdede minibs kralayarak rencileri niversiteye gtrdklerini, ve haftada bir gn kuran dersi verdiklerini syledi. senelik cretide baya dk 1600 tl olduunu syledi. ya arkadalar bu zel yurt neyin nesi acaba herhangi bir tarikata veya camiaya veya camiata hizmet veriyormu? yoksa srf rencilerin yararna olan zel bir yurtmu? ben sonradan orada olumun bana herhangi bir ey gelmesinden korkuyorum. bilen arkada varsa ve cevap yazarsa ok iyi olur. en azndan hepimiz rahat nefes alp veririz. nede olsa hi kimse ocuklarnn bana bir ey gelsin istemez.
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri