Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: Aramýzda sivaslý arkadaþ varmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba arkadaþlar. internetten kangal ilçesinde Göl Pýnar kotyd adlý bir özel yurt buldum, telefon açtým, çaldý çaldý cevap veren olmadý, bir müddet sonra onlar bana geri dönüþ yaptý, konuþtuk, yatma kalma yemek, ve yaðmurlu gönlerdede minibüs kýralayarak öðrencileri üniversiteye götürdüklerini, ve haftada bir gün kuran dersi verdiklerini söyledi. senelik ücretide bayaðý düþük 1600 tl olduðunu söyledi. ya arkadaþlar bu özel yurt neyin nesi acaba herhangi bir tarikata veya camiaya veya camiata hizmet veriyormu? yoksa sýrf öðrencilerin yararýna olan özel bir yurtmu? ben sonradan orada oðlumun baþýna herhangi bir þey gelmesinden korkuyorum. bilen arkadaþ varsa ve cevap yazarsa çok iyi olur. en azýndan hepimiz rahat nefes alýp veririz. nede olsa hiç kimse çocuklarýnýn baþýna bir þey gelsin istemez.
    Abi yurdun ismini ve numarasýný özelden atsana bana ben arkadaþa söyleyim neyin nesiymiþ öðrenirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

günaydýn arkadaþlar, dün akþam yurt'u aradým ve benimle konuþan adam açýk ve net bir þekilde yurdun süleymancýlar tarafýndan hizmet verdiðini söyledi. burayý unuttum para verseler artýk ora gitmem en iyisi oðluma özel ev yada daire tutmam olacak. evet böyle yapacam. xxman arkadaþým bana zaman ayýrdýðýn için ve ilgin için çok teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aman hocam dikkat edin bu tür cemaatlere bi selam verdiyseniz insaný yoldan çýkarýrlar dini konularda bildiklerinide unuttururlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    günaydýn arkadaþlar, dün akþam yurt'u aradým ve benimle konuþan adam açýk ve net bir þekilde yurdun süleymancýlar tarafýndan hizmet verdiðini söyledi. burayý unuttum para verseler artýk ora gitmem en iyisi oðluma özel ev yada daire tutmam olacak. evet böyle yapacam. xxman arkadaþým bana zaman ayýrdýðýn için ve ilgin için çok teþekkür ederim.
    Sivas/Merkez olsaydý kalacak yerini hemen hallderdim Kangal ilçesi bana biraz uzak olduðu için elimden birþey gelmiyor. O yurda yerleþtirnektense 1+1 apart daireler olmasý lazým oralarla bi bakýn abi, zaten oðlun arkadaþ edindiði zaman daha iyi bir eve geçerler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

devlet yurtlarýndada kendini reis yapan tipler gezer odalarý gezer yok kurallar þöyle yok bunlar yasak þöyle böyle. bence en güzeli ya eve çýksýn yada eþyalý hazýr apartlar a çýksýn..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar hepinize çok teþekkür ederim. öncelikle bu konuda güzel ülkemi biraz eleþtirmek istiyorum. ülkemizin neresi olursa olsun üniversitelerin olduðu her yerde devlet yurtlarý olmalý. sonra hiç kimsenin maddi durumu sorgulanmadan oðlunu çocuðunu devlet yurduna kaydetmeli. malesef bunlarýn hiç biri ülkemizde yok. arkanda dayý amca veya birileri varsa kim olursan ol. yine devlet yurdu olan yerlerde oðlunu devlet yurduna koyabiliyorsun. bence bu sorun ülkemizin en büyük sorunu haline gelmiþtir. ve TBMM. umurunda bile deðil. o kadar yanlýþ ve ters þeyler varki. adamlar kendi þahsi çýkarlarý peþinde koþmaktan, önemli olan þeylere yetiþmiyorlar. oðlum 18 yaþýnda çok akýllý çalýþkan ve sakin bir çocuk. nerede nasýl kalacaðýný ne yiyeceðini. akþam açmý tokmu yattý bilemiyorum. üþüyormu sorunu varmý bir yerleri aðýrýyormu, neyi var neyi yok bilmiyorsun, bazý özel yurtlara gönderdiðin zaman ona karýþan onu rahatsýz eden ya öðrenciler yada oradaki görevliler görevlerini yanlýþ kullanarak oðluma zarar verebiliyorlar. o kadar çok sorun varki. bunlarý aþmak gerek ülkemizin önde gelen liderleri en kýsa zamanda yurtlar inþa edip, ücret olarakta ne talep edecekse halletmelidirler. evet bu cumartesi akþamý allah nasip ederse yola çýkýp oðluma yer bakacam. ufak dayalý düþeli bir yer bakacam. maddi durumum çok iyi deðil. bakacam ama en iyisi oðluma kendi baþýna kalabileceði bir yer ayarlamam gerekecek. hepinize çok teþekkür ederim. bana zaman ayýrýp yardýmcý olmaya çalýþtýnýz. hep leyhime ve yararýma yardýmcý oldunuz. allah hepinizden razý olsun. hepinize çok ama çok teþekkür ediyorum. en derin sevgi ve saygýlarýmla, size ve kültürünüze çok saygý duyuyorum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Günaydýn arkadaþlar dün sivas kangal'daydým. oðluma yatacak kalacak yer ayarladým geldim. dün akþama doðru eve vardým. bugün sabah itibarý ile kayýt yaptýrdý. yer olarak güzel, insanlarýda iyi davrandýlar. inþallah hep böyle kalýr. gece acaip soðuk vardý gündüzleri ise, sýcaklýk 20 falanda seyrediyordu. ben þort ve tiþört ile gitmiþtim oraya, geceleri arabada olmama raðmen çok üþüdüm. þimdi hatay'dayým þu an sýcaklýk derecesi 28 öðlene kadar 33 dereceyi bulur, burda herkes halen yazlýklarla dolaþýyor. allah herkes için hayýrlýsýný nasip eylesin. allah utandýrmasýn. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri