Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Yabancý dizi tavsiyesi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yabancý dizi tavsiyesi.

Merhaba saygý deðer arkadaþlar. öncelikle konumun yeri burasý deðil, bundan dolayý özürdilerim. Tv'de Yeni Sezon Yabancý Dizileri bölümüne baktým, konu ekleyemedim, orada görüþ yazýlmýyor. yetkili arkadaþlar bunu hallederlerse çok memnun olurum. evet arkadaþlar. ben yabancý dizi olarak þemales ve lacasa de papel dizilerini izledim çokta sevdimde. seneryo sürprizlerle dolu olup, yaratýcýlýk vardý. ve neredeyse kusursuz seneryo iþlenmiþ. bana bu iki dizi dýþýnda ne tavsiye edersiniz izleyeyim. ilginize þimdiden teþekkürler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

game of thrones
    Vikings
    Narcos
    Breaking Bad
    Westworld
    Mayans M.C
    happy-
    prison break
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Netflix varsa bunu izle abi

SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Netflix varsa bunu izle abi

SM-G610F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Tamda bu diziyi önerecektim demek sende bunu izliyorsun. Çok sürükleyici bir dizi ama 5. sezon tam bir hayal kýrýklýðý oldu benim için. 5. sezon 1. bölüm ve sezon finali haricinde diðer bölümler vasattý. Narcos diziside on numara dizi tabi Pablo Escobar öldükten sonra 3. sezonu izlmedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýzlediðim en iyi dizilerden. Muhakkak izleyin. Yalnýzca internette.

Da Vinci's Demons

Leonardo Da Vinci'nin sýr gibi saklanan gençliðinin konu alýndýðý dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karþýlaþýyoruz. 25 yaþýnda geleceði þekillendirmeye ve özgür kýlmaya çalýþan Leonardo; tarihi yalnýzca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karþý, silah olarak sadece zekasýný kullandýðý bir savaþ baþlatýyor.

Tek baþýna mücadele verdiði bu savaþta aklýný yitirmenin sýnýrlarýna yaklaþýrken gerçek ve yalan, geçmiþ ve gelecek gibi olgular arasýndaki çeliþkileri çözmeye uðraþýyor.

Yapýmcýlýðýný Batman ve Blade serilerinden tanýdýðýmýz David S. Goyer'ýn üstlendiði dizide Tom Riley ve Laura Haddock baþrollerde yer alýyor.
    Konu admo tarafýndan (24-02-2019 Saat 01:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beðenirmisiniz bilmem ama ben size biraz eski biraz yeni dizileri önereceðim tabii çoðunun final verdiðini belirtmek isterim iþte önerdiðim yabancý diziler;

1) Crossing Lines
    2) Fringe
    3) Hooten & The Lady
    4) Lucifer
    5) Mindhunter
    6) Mr. Robot
    7) Once Upon a Time
    8) Person of Interest
    9) Secret City
    10) Sherlock
    11) The Expanse
    12) The Following
    13) Westworld

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bana zaman ayýrdýðýnýz ve önerileriniz için çok çok teþekkür ediyorum. hemen the 100 dizisine baþlýyorum. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili arkadaþlar tavsiyeleriniz için çok teþekkür ederim. iþ boþluðum olduðu zaman the 100 dizisini izlemeye çalýþýyorum. dizide çok boþ ve saçma olan sahneler var. ve çok fazla sorgulayan birisi olarak mantýk aradýðým zaman eksik yada yanlýþ bir þeylerin var olduðunu görüyorum. þimdi sezon 1 6 bölüme geldim. halen izlemeye devam ediyorum bakalým ilerde ne olacak. böyle bir dünya yok ya..... sadece hayal gücünden ibaret olan bir seneryo þimdilik.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ali abi sen mars 1 sezon mars 2 sezonu izle gerçegin birebir olacak seyler hem dizi hemde belgesel tadýnda 3 kez izledim cok guzel bir arada nat geoda olan deha yý izle einstein ýn
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ali abi sen mars 1 sezon mars 2 sezonu izle gerçegin birebir olacak seyler hem dizi hemde belgesel tadýnda 3 kez izledim cok guzel bir arada nat geoda olan deha yý izle einstein ýn

Tavsiye için çok teþekkür ederim... evet evet onu izlemiþtim harika yaa. gelecekte kesinlikle olacak olan her þeyin hikayesi akademik olarak anlatýlýyor. böyle bir þey olamaz. boþ bir kelime boþ bir sahne bile yok her kelimede mesaj ve öðreti var. tek keliþmeyle harika......Natgeo. mars ýn 2kore versiyonuda var ama Natgeo gibi hiç deðil. bana zaman ayýrdýðýnýz için teþekkür ederim.
    Þimdiye kadar izlediðim en güzel bölüm. 1. sezon 7. bölüm o neydi ya aman tanrým. çok duygulandým. çok aðladým. hele o sahne yokmu. oksijenimi eþime verin. ya þarýþýn erkek, kýz çocuðu için kendini feda ediyor. harika bir eser daha iyiyye gidiyor. ve taþlar yavaþ yavaþ oturuyor. Teþekkürler arkadaþlar.
    Konu aliharbiye tarafýndan (03-03-2019 Saat 14:27 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Yazýya ekleme yazýldý.
    LEBEN ?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri