Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Aramýzda sivaslý arkadaþ varmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Aramýzda sivaslý arkadaþ varmý.

Günaydýn arkadaþlar. benim sivas'a gitmem icap etti. oðlum sivas CUMHURÝYET üniversitesi saðlýk bölümünü kazandý. ona yer tutmam icap edecek allah izin verirse, 8 eylül akþamý yola çýkacam. aranýzda oralý varsa ve üniversiteye yakýn yerde ev apart bilen varsa. bana yardým edebilirmi. oraya giderken yanýma ne almalýyým? apartlarda veya tutulacak evlerde genelde ne var. yorgan yatak varmý. evin içi boþmu? yoksa içinde bazý eþyalr varmý. beni bilgilendirirseniz çok makbule geçecektir. hepinize çok teþekkür ederim. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Abi ben Sivaslýyým ve Sivas'ta yaþýyorum. Oðlun öðrenci yurduna baþvursun daha yeni 10 bin kiþilik yurt yapýldý ve çýkma olasýlýðý yüksek olur. Yada özel yurtlar var geçici olarak isterse oraya yerleþsin sonra arkadaþ çevresi yaparsa Sivas'ýn istediði yerinde ortak eve çýkarlar. Üniversiteye ulaþým imkanýda var her mahalleden geçen belediye otobüslerin en son duraðý Üniversitede sonlanýyor. Dediðim gibi ilk önce KYK yurduna baþvursun o yurt sonuçlanýncaya kadar özel erkek yurtlarý var orayada yerleþebilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili xxman arkadaþým öncelikle ilgin için çok teþekkür ederim. ya benüm oðlan CUHURÝYET üniversitesi kangal saðlýk bölümünü kazandýda. okul yurdu ile okul arasý mesafe baktýk 160km dedi bize google. tabii iþin doðrusu ne nasýl bilmiyorum. oðlumun okuluna yakýn devlet yurdu varmý yokmu bilmiyorum. ayrýca üzerime kayýtlý bir 2014 model dacia duster var. devlet yurdu oðluma çýkarmý çýkmazmý onuda bilmiyorum. duyduðum kadarýyla devlet yurduna müracaat edecek olanlarýn. üzerlerinde hiç bir þey olmamalý, diye biliyorum. eðer okula yakýn devlet yurdu varsa müracaat edecez. çýkarsa iyi olur. çýkmasa dediðin gibi ya yurt yada ev kiralamak gerekiyor.saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sevgili xxman arkadaþým öncelikle ilgin için çok teþekkür ederim. ya benüm oðlan CUHURÝYET üniversitesi kangal saðlýk bölümünü kazandýda. okul yurdu ile okul arasý mesafe baktýk 160km dedi bize google. tabii iþin doðrusu ne nasýl bilmiyorum. oðlumun okuluna yakýn devlet yurdu varmý yokmu bilmiyorum. ayrýca üzerime kayýtlý bir 2014 model dacia duster var. devlet yurdu oðluma çýkarmý çýkmazmý onuda bilmiyorum. duyduðum kadarýyla devlet yurduna müracaat edecek olanlarýn. üzerlerinde hiç bir þey olmamalý, diye biliyorum. eðer okula yakýn devlet yurdu varsa müracaat edecez. çýkarsa iyi olur. çýkmasa dediðin gibi ya yurt yada ev kiralamak gerekiyor.saygýlarýmla aliharbiye.
    Kangal ilçesi olduðunu söylememiþsin ben Sivas Merkez için yazmýþtým. Kangalda arkadaþým var ona ulaþýp bilgi alýr yazarým buraya.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Abi kangalda da kyk yurdu varmýþ ona baþvurusunu yapsýn. Özel yurtlarda varmýþ intetnette numaralarýda var arayýp sor aylýk fiyatlarýný.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili xxman sivas'ta þu anda hava durumu nasýl. yazý kýþý nasýl, sivas çok soðuk diyorlar? doðrumudur. birazda hava durumu hakkýnda bilgi yazarsan lütfen. umarým fazla olmamýþým. ilgine çok teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Abi yazýn hava serin geçer genellikle 30-35 derece civarý, akþamlarý ise 25-28 derece civarý geçer. Þuan hava 22 derece. Kýþýn ise en sýcak hava -2 -5 civarýnda olur en soðuk hava ise yeri gelir -15 yeri gelir -25 derecelere kadar çýkar. Bu -25 derece ve üstü akþam olur gündüz ise en soðuk hava -10 derecelerde gezer. Zaten ilk kýþý atlattýktan sonra diðer kýþlara hazýrlýklý olur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgilendirme için çok teþekkür ederim. sevgili xxman arkadaþým. saygýlarýmla ali.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba arkadaþlar. internetten kangal ilçesinde Göl Pýnar kotyd adlý bir özel yurt buldum, telefon açtým, çaldý çaldý cevap veren olmadý, bir müddet sonra onlar bana geri dönüþ yaptý, konuþtuk, yatma kalma yemek, ve yaðmurlu gönlerdede minibüs kýralayarak öðrencileri üniversiteye götürdüklerini, ve haftada bir gün kuran dersi verdiklerini söyledi. senelik ücretide bayaðý düþük 1600 tl olduðunu söyledi. ya arkadaþlar bu özel yurt neyin nesi acaba herhangi bir tarikata veya camiaya veya camiata hizmet veriyormu? yoksa sýrf öðrencilerin yararýna olan özel bir yurtmu? ben sonradan orada oðlumun baþýna herhangi bir þey gelmesinden korkuyorum. bilen arkadaþ varsa ve cevap yazarsa çok iyi olur. en azýndan hepimiz rahat nefes alýp veririz. nede olsa hiç kimse çocuklarýnýn baþýna bir þey gelsin istemez.
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri