Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: botech piko 208 hd xtream sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn botech piko 208 hd xtream sorunu

bende yaklaşık 3 yıldır botech piko 208 hd cihaz var. geçenlerde iptv satın alayım dedim, önce buradaki bir satıcıdan almak istedim, denedi yapamadı. bir de internetten deneme ip tv alayım dedim, olursa netten satın alırım diye, o da olmadı. xtream servera şifre vs girince sadece boş panel çıkıyor. makinemde en son sürüm mevcut. bu problem neden kaynaklanıyor olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben bu şekilde izliyorum

M3U IPTV KULLANMA KILAVUZU
    Yeni yazılımla artık internette bolca bulunabilen sonu m3u (olan iptv liste) dosyasını doğrudan uydu
    alıcınızda kullanabilirsiniz. IPTV listeleri uydu alıcısının kapasitesini azaltmaması için USB de
    barındırılmaktadır. Bu sayede her bir dosyada 2000 IPTV adresi olmak kaydıyla, USB flaşınızın kapasitesi
    doğrultusunda milyonlarca IPTV Kanalına sahip olabilirsiniz. Ayrıca USB flaşınızı uydu alıcısından
    çıkardığınız takdirde sadece dahili hafızaya kayıtlı en fazla 40 iptv kanalı cihazınızda görüneceğinden,
    gereksiz yada sakıncalı kullanımlarında önüne geçilmiş olunmaktadır.
    Lütfen Uydu alıcınızın internet bağlantısının çalıştığından emin olduktan sonra aşağıdaki işlemleri
    sırasıyla uygulayınız.
    1. Öncelikle cihazınızda freebox yazılımı yüklüyse internetten güncelleyiniz. Freebox yazılımı yüklü
    değilse Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden modelinize uygun yazılımı indirip yazılımı
    güncelleyiniz.
    2. USB flaşınızda IPTV adında bir klasör açınız.
    3. İnternetten indirdiğiniz sonu m3u olan (IPTV listesi) dosyayı USB flaş içindeki IPTV klasörüne
    Sürükleyip bırakınız.
    4. Uydu alıcınızın kumandasıyla sırasıyla MENU>Ayarlar> Sistem Ayarları ekranını açınız. Listenin en
    altındaki “Load M3U file Mode” yazan seçeneği Otomatik yapıp tüm menülerde çıkınız.
    5. USB flaşınızı Uydu alıcınıza takıp “USB bellek hazır mesajı çıkana kadar bekleyiniz.
    6. Uydu alıcınızın kumandasıyla MENU>Diğer Ayarlar>Internet Uygulamaları >IPTV Link i tuşlayınız.
    7. Açılan Menüde USB flaşınızın IPTV klasöründeki Tüm M3U dosyaları listelenecektir. Listedeki
    dosyalardan birini seçip OK bastığınızda, Cihaza elle girdiğiniz 40 IPTV kanalı en üstte olacak
    şekilde listedeki tüm kanallar görünecektir. İstediğiniz bir kanalın üzerine gelip OK basmanız
    halinde içinde sayıcı olan bir menü açılacaktır. Bir süre bekleyin sayıcı saymaya başlayacak ve
    kanal gösterilecektir. Sayıcının 0 da bekleyip saymaması o kanalın çalışmadığı anlamına
    gelmektedir. Başka bir kanalı seçip tekrar deneyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben bu şekilde izliyorum

M3U IPTV KULLANMA KILAVUZU
    Yeni yazılımla artık internette bolca bulunabilen sonu m3u (olan iptv liste) dosyasını doğrudan uydu
    alıcınızda kullanabilirsiniz. IPTV listeleri uydu alıcısının kapasitesini azaltmaması için USB de
    barındırılmaktadır. Bu sayede her bir dosyada 2000 IPTV adresi olmak kaydıyla, USB flaşınızın kapasitesi
    doğrultusunda milyonlarca IPTV Kanalına sahip olabilirsiniz. Ayrıca USB flaşınızı uydu alıcısından
    çıkardığınız takdirde sadece dahili hafızaya kayıtlı en fazla 40 iptv kanalı cihazınızda görüneceğinden,
    gereksiz yada sakıncalı kullanımlarında önüne geçilmiş olunmaktadır.
    Lütfen Uydu alıcınızın internet bağlantısının çalıştığından emin olduktan sonra aşağıdaki işlemleri
    sırasıyla uygulayınız.
    1. Öncelikle cihazınızda freebox yazılımı yüklüyse internetten güncelleyiniz. Freebox yazılımı yüklü
    değilse Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden modelinize uygun yazılımı indirip yazılımı
    güncelleyiniz.
    2. USB flaşınızda IPTV adında bir klasör açınız.
    3. İnternetten indirdiğiniz sonu m3u olan (IPTV listesi) dosyayı USB flaş içindeki IPTV klasörüne
    Sürükleyip bırakınız.
    4. Uydu alıcınızın kumandasıyla sırasıyla MENU>Ayarlar> Sistem Ayarları ekranını açınız. Listenin en
    altındaki “Load M3U file Mode” yazan seçeneği Otomatik yapıp tüm menülerde çıkınız.
    5. USB flaşınızı Uydu alıcınıza takıp “USB bellek hazır mesajı çıkana kadar bekleyiniz.
    6. Uydu alıcınızın kumandasıyla MENU>Diğer Ayarlar>Internet Uygulamaları >IPTV Link i tuşlayınız.
    7. Açılan Menüde USB flaşınızın IPTV klasöründeki Tüm M3U dosyaları listelenecektir. Listedeki
    dosyalardan birini seçip OK bastığınızda, Cihaza elle girdiğiniz 40 IPTV kanalı en üstte olacak
    şekilde listedeki tüm kanallar görünecektir. İstediğiniz bir kanalın üzerine gelip OK basmanız
    halinde içinde sayıcı olan bir menü açılacaktır. Bir süre bekleyin sayıcı saymaya başlayacak ve
    kanal gösterilecektir. Sayıcının 0 da bekleyip saymaması o kanalın çalışmadığı anlamına
    gelmektedir. Başka bir kanalı seçip tekrar deneyin.

Ben de şu anda sizin anlattığınız gibi kullanıyorum. Ama xtream sanırım yasal nedenlerle kapalı ondan kullanamıyorum. Yanıtınız ve anlatımınız için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlatım cihazın kullanma klavuzundan alıntıdır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri