Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Kendi Özel Arabanýzda 153 Tl Sigara Yasaðý Cezasýna Nasýl Bakýyorsunuz?

Katýlýmcý sayýsý
284. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Olumlu Bakýyorum

117 41.20%
  • Olumsuz Bakýyorum

167 58.80%
Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Kendi Özel Arabanýzda 153 Tl Sigara Yasaðý Cezasýna Nasýl Bakýyorsunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kendi Özel Arabanýzda 153 Tl Sigara Yasaðý Cezasýna Nasýl Bakýyorsunuz?

Kendi Özel Arabanýzda 153 Tl Sigara Yasaðý Cezasýna Nasýl Bakýyorsunuz?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben sigara kullanmýyorum...araç benim aracým kýsaca benim özelim bi baþkasýný rahatsýz etmediðim sürece kimseninde özel alanýma müdahale etmesine izin vermem.sonuçta alkol deðil uyuþturucu deðil.sigara üreten firmalara ceza kes

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben sigara içmem. baþkasýnýnda arabamda sigara içmesine izin vermem. ama adamýn kendi arabasý. içmek istiyorsa içsin. sanane. banane. birde sigaranýn direksiyon baþýnda cep telefonu kadar dikkat daðýttýðýna inanmýyorum. ben araba sürerken cep ile konuþan ve sol þeritte giden çok yavaþ giden þöförlerden nefret ederim. konuþacaksan sað þeritten git, ne yaparsan yap. bide sað þeritte çok yavaþ giden hanýmlar var. onlaarýda hiç sevmiyorum. yol þahsi bir insanýn deðil. herkesin. yavaþ gideceksen sað þeritte git, ne yaparsan yap. ama yolumu týkama.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2014 yýlýnda çýkan kanun,2019 yýlýnda uygulamaya geçiyor.saglýgýmýzý bu kadar düþüyordunuz,5yýldýr niye uygulamadýnýz kanunu.
    mesele zaten saðlýgýmýz deðil,mesele tamamen duygusal..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýzmir de siyanürlü su içmek gibi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben olumlu bakýyorum ama sadece þu þekline içen kiþi tekse yada içenlerden oluþan bir grupsa karýþýlmamalý ama içmeyen olursa ve içen kiþiye ses çýkaramýyorsa iyi diyebilirim.
    Arabadan sonra evimizede gelir mi acaba ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sigara yüzünden olan kazalar tv lere fazla çýkmadýðý için yada böyle bir olaydan kimsenin caný yanmadýðý sürece benim arabam benim özelim devlet para peþinde gibi hikayeler devam eder durur.

Sigara yüzünden ilaç baronlarý zengin oluyor. Herkez vergi diye basbas baðýrýyorlar ama sigara ve alkol kullanýp hastanede tedavi olanlarýn masraflarý kimden ödeniyor. Bu dünyada eþitlik demokrasý yi herkez kendine göre yontuyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu konu belki çok tartýþýlýr ama hepimizin ama ayrýntýsýz hepimizin yaptýðý bir þey var kimse inkar etmesin bu bir gerçek kendimize bile itiraf edemediðimiz bir gerçek.

Her kim olursa olsun birisi düzgün bir þey yapsa mesela hemen eðer yaptýðý konuya söz edemiyorsak geçmiþinden yanlýþ bulup olayý bütünleþtiriyoruz. Sende o zaman þöyle böyle diye hepimizin yaptýðý bu çok yanlýþ bir olay bu hayat yaþantýmýzda hiç beðenmediðimiz insanlar kurumlar bile bazen doðru iþler yapabilirler. Unutmayalým ki bozuk saat bile günde 2 kere doðruyu gösteriyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yunanistandaki çoðu yangýnlar arabadan atýlan söndürülmemiþ sigaralardanmýþ,,,

Hatta Rusyada 1 ekimden sonra evin balkonunda sigara içene ve barbekü yapana yüklü çezalar geliyormuþ

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri