Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: HGS Ceza Gelirmi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart HGS Ceza Gelirmi?

Günaydýn arkadaþlar. ya arkadaþlar camýn üzerine yapýþtýrýlan hgs bandý deforme oldu, camdan düþmüþ. hgs sistemi plakamý okurmu sorun olurmu ceza gelirmi bana. hgs'semde plakamda yüklü 50 tl var. bir kaç gün önce otobanda hgs'den geçtim, ve hgs'den çýkýþ yaptým. kmaraþa kadar gidip geldim. 3 gündür edevletten sorgulama yapýyorum düþmemiþ. 50 tl duruyor. sizne ne yapmalýyým. bilgisi olan arkadaþ varmý teþekkürler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Günaydýn arkadaþlar. ya arkadaþlar camýn üzerine yapýþtýrýlan hgs bandý deforme oldu, camdan düþmüþ. hgs sistemi plakamý okurmu sorun olurmu ceza gelirmi bana. hgs'semde plakamda yüklü 50 tl var. bir kaç gün önce otobanda hgs'den geçtim, ve hgs'den çýkýþ yaptým. kmaraþa kadar gidip geldim. 3 gündür edevletten sorgulama yapýyorum düþmemiþ. 50 tl duruyor. sizne ne yapmalýyým. bilgisi olan arkadaþ varmý teþekkürler.
    merhaba öncelikle þunu belirteyim camýn üzerindeki etiket süsten ibaret olsada olur olmasada .sistem öncelikle plakayý okuyor ve ona göre iþlem yapýyor (siz arabayý degiþseniz dahi ogs-hgs yine çalýþýr.iptal ettirmediðiniz sürece ) sistemi aldýgýnýz banka veya ptt (mobil uygulamasý var )geçiþi sorgulayabilirsiniz yada en az 20 gün bekleyin tekrar kontrol edin.not:eger sistemin ptt ise internetten Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. busayfaya göz at.danýþma telefonuda mevcut.
    Konu kayserli tarafýndan (12-09-2019 Saat 12:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgilendirme için teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

HGS etiketi olmasada oluyor. Avantajý giþeden geçerken yeþil yasal olarak geçtiðinizi belirtiyor. Diðer türlü olmadýðýnda cýkýþta kaçak geçiþ uyarýsý verir ama HGS sistemi belli aralýklarla plaka üzerinden hgs sorgusu yapar ve bakiyeden düþer.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saygý deðer arkadaþým volkan bey.dün 08504606060 hgs online sorgu nosunu aradým. sizin dediyiniz gibi plakadan düþüþ yapýlmýþ dedi. sýkýntý yok. geçiþ ihlalide yok dedi bana. ilginize çok teþekkür ederim. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri