Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vestel Led tv Artık yoube'ye geçmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel Led tv Artık yoube'ye geçmiyor.

Arkadaşlar bir müşterimde vestel marka led tv var. Bir kaç gün önce beni aradı ve tv. nin artık youtu'beye girmediyini söyledi. gittim tv listesi eski, ayarları kontrol ettim sağlam, ama aklıma belki göremediğim bir ayarla oynanmış diye format atıp yeniden kurdum ağ ayarlarını yapıp youtube'yi denedim açtı. 2 gün sonra müşteri yine beni aradı ve tv'nin yine youtube'ye geçiş yapmadığını söyledi. bu sefer vestal firmasını arayarak bilgi almaya çalıştım. bana verilen cevap tv. artık yoube uygulamasını desteklemediyini söyledi. acaba doğrumu tv. internete giriyor. sadece youtubeye girmiyor. başına böyle bir şey gelen arkadaş varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçecekir saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni model tv alınsın diye samsung da aynı taktikten gidiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnternet üzerinden yazılım güncelle dedim. yeni yazılım bulunamadı, son versiyon yazılım tv'nin içindeymiş. yazılım tarihide çok eski 2018 mi ne.... bakalım sonuç çıkacakmı. peki bu televizyonlarda ip değiştirme falan yokmu onu deneyen arkadaş oldumu acaba?
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Planlı eskitme diye bir şey var usta. Bazı tvlerin bilerek desteğini kesiyorlar. Samsung'un bazı modellerinde de youtube desteği kesildi. Kademeli olarak bunu yapıyorlar aynı akıllı telefonda yaptıkları gibi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hiç uğraşmayın android tv box alın ***finize bakın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri