Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Kredi kartý aidatý yasalmý? Ne yapmalýyým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kredi kartý aidatý yasalmý? Ne yapmalýyým.

Merhaba saygý deðer arkadaþlar. internetten akbank kredi kartý müracaatýndan bulunmuþtum. onaylandý dendi kartý bana kurye ile gönderdiler. kart sözleþmesinide kurya beraberinde getirmiþti. sözleþme kalýn bir kitap gibi kaba ve kalýndý. neyse imzaladýk kredi kartýný aldýk. 2 defa kullandýktan sonra bana kart aidatý olarak 169 tl ücret gelmiþ. akbank müþteri hizmetlerini arýyarak. bu parayý ödemeyeceðimi ve gerekirse kredi kartýný iptal ettirip. yine ödemekten yana olmadýðýmý söyledim. beni yaþadýðým þehirdeki akbank þubesine yönlerdirdiler. aklýma hemen otomatik ödeme faturasý geldi dedimki belki otomatik ödeme isteyiz kart aidatýndan vaz gezerler. þubedeki haným efendi tc. beni soguluyarak. sistem bana herhangi bir teklif sunulmamaktadýr dedi. beni tekrar akbank müþteri hizmetlerine yönlendirdi bende aradým. herhangi bir þekilde bana yardýmcý olamýyacaklarýný ve kredi kartýný iptal etsem bile kart aidatý için yasal iþlem baþlatacaklarýný söyledi. itiraz ettim kabul etti. bankadan bana bugün telefon geldi. kredi kartý yýllýk aidatý þikayetiniz kabul edilmedi. aidatý yatýmalýsýnýz dendi. otomatik ödeme falan yapalým dedim. sizinle çalýþmam için bana kapý açýn dedim. yardýmcý olun dedim kredi kartýný kullanmaya devam edeyim. hayýr olmaz dedi bunu ödeyeceksiniz dedi bana. bende kredi kartýna olan burcumun içindeki kart aidatýný düþerek asýl burcumu ödedim. kredi kartý yýllýk aidatýný yatýrmasam baþýma herhangi bir þey gelirmi sizce ne yapmalýyým. bu arada forumda olan þikayet hattýndan yanii Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. þikayette bulundum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deniz Bankta Bonus Gold kartým var banada zamanýnda kart aidatý kestiler itiraz ettim 3 ay boyunca 100 TL ödeme sözüme aidatý iade ettiler. Neyse kartýn tüm borcunu ödedikten sonra Denizbanký aradým kartýmý kapatýn istemiyorum dedim. Neden iptal etmek istiyorsunuz deyincede her sene size kart aidatý ödemek istemiyorum dedim kapatýn dedim. Hatta beni biraz beklettikten sonra kart aidatýndan muaf ettiler beni. Her bankanýn politikasý çok farklý malesef. Akbank en sevmediðim bankalardan biri. Þansýnýzý birdaha deneyin olmazsa baþka bankayla çalýþýn derim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tavsiye için teþekkür ederim. alýrlarsa muhakkak bende kartý iptal ettirecem.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende akbank kredi kartým vardý 5sene telefon ile kart ücreti sildi 6 sene kart ücreti & 50 ancak siliniyor dedi bende kartýn borcu nu ödedim ve iptal ettim ödeme 61 6 ay zorla aldým tükütiçi haklarýna baþ vurdum ve halki çýktým paramý aldým ama 6 ay sürdü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba saygý deðer arkadaþlar. internetten akbank kredi kartý müracaatýndan bulunmuþtum. onaylandý dendi kartý bana kurye ile gönderdiler. kart sözleþmesinide kurya beraberinde getirmiþti. sözleþme kalýn bir kitap gibi kaba ve kalýndý. neyse imzaladýk kredi kartýný aldýk. 2 defa kullandýktan sonra bana kart aidatý olarak 169 tl ücret gelmiþ. akbank müþteri hizmetlerini arýyarak. bu parayý ödemeyeceðimi ve gerekirse kredi kartýný iptal ettirip. yine ödemekten yana olmadýðýmý söyledim. beni yaþadýðým þehirdeki akbank þubesine yönlerdirdiler. aklýma hemen otomatik ödeme faturasý geldi dedimki belki otomatik ödeme isteyiz kart aidatýndan vaz gezerler. þubedeki haným efendi tc. beni soguluyarak. sistem bana herhangi bir teklif sunulmamaktadýr dedi. beni tekrar akbank müþteri hizmetlerine yönlendirdi bende aradým. herhangi bir þekilde bana yardýmcý olamýyacaklarýný ve kredi kartýný iptal etsem bile kart aidatý için yasal iþlem baþlatacaklarýný söyledi. itiraz ettim kabul etti. bankadan bana bugün telefon geldi. kredi kartý yýllýk aidatý þikayetiniz kabul edilmedi. aidatý yatýmalýsýnýz dendi. otomatik ödeme falan yapalým dedim. sizinle çalýþmam için bana kapý açýn dedim. yardýmcý olun dedim kredi kartýný kullanmaya devam edeyim. hayýr olmaz dedi bunu ödeyeceksiniz dedi bana. bende kredi kartýna olan burcumun içindeki kart aidatýný düþerek asýl burcumu ödedim. kredi kartý yýllýk aidatýný yatýrmasam baþýma herhangi bir þey gelirmi sizce ne yapmalýyým. bu arada forumda olan þikayet hattýndan yanii Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. þikayette bulundum.
    kart kullanýrken uzman olmanýz gerekir bende geçen ay baþvuru yaptým bana axess gold göndermiþler baktým sizinkisi gibi aidat geçirmiþler hemen aradým iptal ettirdim sonra axess free kart'a geçtim. ayrýca Türk bankalarý soyguncudan baþka birþey deðil. Avrupanýn bizi sevmemesinin baþlýca sebeplerinden biri milleti haraca baðlamak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vakýfbank tan emekli maaþ aldýðým için otomatik olarak almýyor sadece iki banka deniz.ve hscb kart ücretini hesaba yansýtýyorlar ama ertesi gün arýyorum kendilerini iptal ediyorlar.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar henüz kart aidatýný yatýrmadým. sizce ne yapýyým yatýrayýmmý. yatýrmayýmmý?
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar þimdi beni AKBANK müþteri hizmetlerinden aradýlar. kredi kartýný þimdi iptal edersem. kart aidatýnýn silineceyini söylediler. bende kabul ettim. ve bayana 2 defa sordum þimdi kartý iptal edersem. kart aidatý silinecekmi diye evet silinecek. dedi bana ve yarýndan itibaren karttaki hesabýmý sorgulayabilirim. silineceyini göreceyimi söyledi bana.. tövbe tövbe bir daha akbank kapýsýndan girmem.....

Arkadaþlar bana ücretsiz kullanabileceyim hangi kartý tavsiye edersiniz. tavsiyenizi bekliyorum. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bankalar kendine göre free aidatsýz kart cýkardýlar bana göre en iyi aidatsýz kart yapý kredinin world eko kart ve enpara.com kredi kartý sasmayýn bence
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgilendirme için teþekkür ederim. bakalým alabilecekmiyim.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri