Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Samsung Çamaşır makinem Arızalandı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Samsung Çamaşır makinem Arızalandı.

Merhaba arkadaşlar öncelikle konumun yeri burası değil ise admin arkadaşlarımdan özürdilerim, konumu gerekli yere taşıyabilirler. Evet arkadaşlar 7 yıl önce kendinden kurutmalı samsung çamaşır makinesi almıştım. şimdilerde hem elbiseleri yırtıyor. hemde kurutma sırası geldiyinde makine yerinde oynayıp başka yere gidiyor. ve acaip ses çıkarmaya başladı. sanki patlayacak kadar ses ve gürültü çıkarır oldu. ben bildiyiniz gibi elektronikçilik ile uğraşıyorum. sizce ben bu arızaları yapabilirmiyim, yoksa olay tamamen servis'likmi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler ederim saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben öldüm ölüyorum diyor altta atık su akıtma yerine bakın ve boşaltın birde yanında filtre yeri var orayıda aç ve temizle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum ilgine teşekkür ederim. filtre tam olarak nerede yandamı sağdamı soldamı. bi ayrıntı yazsanız lütfen.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tahmini olarak değilde genelde alt tarafda önde oluyor ayrıca kitabı varsa incele

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle geçmiş olsun ( makinayı emniyet için fişten çekiniz ) anlatıma bakılırsa kazanla ilgili bir sorun var kazan agırlıgını kontrol et (pik döküm veya yeni modellerde beton gevşeme oynama varmı ),kazan taşıyıcı piston veya bazı modellerde yay vardır ,kazan içinde 3 adet plastik perde vardır bunları bir kontrol et .ama bu dediklerim normal sıkmadada kendini belirtir. kazan dışı ile iç kısmı arasında parça düşmüşmü kontrol et.tambur ( kazan ) rulman bozulmuş dengesizlikten ses uğultu yapar.su tahliye pompası suyu boşatmadıgında makina yanılır sürekli sıkma yapar yada boşaltamayıp yeni suyu alamadıgı için arızaya geçer filitreyi kontrol et cisim kaçmış olabilir bazı modellerde sag alt veya sol atta küçük kapak vardır kapagı açınca yuvarlak plastik görünür pense ile saat yönünün tersine aç kontrol et. konuyu toparlarsak bu yazdıklarım NORMAL SIKMADADA GÖRÜLÜR sadece kurutmada bu sorun varsa yukarda yazılanları unut başka sorun var tekrar geçmiş olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri