Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: bu iki tv arasındaki fark nedir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart bu iki tv arasındaki fark nedir ?

106 veya 108 ekran 4k TV almayı düşünüyorum evde genellikle şimdiye kadar phılıps kulandık, Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. linkte ki phılıps modele bakarken aşağıdaki aynı ekran sony modelide gördüm ve yazılımı lınux, aradaki fiyat farkı sadece yazılım kaynaklı mıdır ? aradaki fiyat farkı kadar sony de daha iyi net bir görüntü mü vardır ? ve sony daha mı hızlı cihazdır ? benim için önemli olan iyi görüntü ve hızı çünkü elimde iyi bir 4K uydu alıcısı var tv nin yazılımı benim için çok önemli değil , kullananlar ve bilgisi olanlar yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilk görünen üretim yeri ayrıcalıgı çin ve slovakya philips in tarama hızı çok düşük 50 ama yinede bukadar fiyat farkı olmaması lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ilk görünen üretim yeri ayrıcalıgı çin ve slovakya philips in tarama hızı çok düşük 50 ama yinede bukadar fiyat farkı olmaması lazım
    öncelikle cevap için teşekkürler, tarama hızı iki tv arasındaki görüntü netliğinde çok fark yaratır mı ? fiyat farkı baya var az fark olsa sony alıcam ama yüksek fark gerçekten bu farka değecek kadar iyi hızı ve görüntü farkı var mı anlamadım ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kesinlikle sony al derim kardeşim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4K tv alacaksanız 50 veya 55 inç'ten ufak almayınız yoksa 4K size normal HD yayın gibi gelir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri