Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Botech Piko 600 HD PLUS Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Botech Piko 600 HD PLUS Yardım

Arkadaşlar cihazı yeni aldım yardımcı olabilirmisiniz?

1) Cihaz softcamı otomatik güncellebiliyor mu? Cihazda böyle bir ayar kısmı var..Güncellemiyorsa güncel softcam dosyasını nereden bulup indirebiliriz.(Softcam dosyaları sitede var ama eski tarihli,not defterinde açıp düzenlemek uğraştırıyor)

2) Bu cihaz için yükleme loaderin adı nedir,nereden indirebilirim.Cihazda V2.93 yazılımı yüklü geldi,bu versiyonu internetten aradım bulamadım ihtiyaç halince bu versiyonu nerden bulabilirim.

3) Dump nedir,Botech Piko 600 HD Plus'un işlemcisi bumudur (GX6605s).Araştırdım fakat anlayamadım 75 farklı dönüşüm yazılımı yüklenebiliyormuş.Bu yükleme hangi loaderle ve nasıl yükleniyor.(işlem adımlarını anlatan bir bilgiye rastlamadım.Örneğin rs232 ile gerekli bağlantı düzgün yapılmış cihaz kapalı loaderi açtık sonra cihazı çalıştırdık loaderde hangi ayarları seçmeliyiz? Anlaşılır şekilde izah edebilirmisiniz)

4) Loaderle GX6605s işlemciyle uyumlu yazılımın dump dosyasınımı yükleyecez,diyelim yükledik sonraki işlem nedir,tekrardan usbden güncel yazılım mı yüklemeliyiz.

5) Dönüştürdüğümüz yazılımı beğenmezsek cihazın orjinal güncel yazılımına nasıl dönecez.

6) Normal yazılım usbden yükleniyor kolay.Araştırıp okuduğum kadarıyla uyumlu dump loaderle atılıp sonra fabrika ayarlarına alınıp sonra usbden hangi yazılımı yüklememiz gerekiyor.

Cihaz parasının hakkını veren işlevsel bir cihaz şimdilik bir adet aldım üstte yazdığım sorulara cevap bulabilirsem en az 2 adet 600 HD PLUS ve 1 adette 700 HD'den alacağım.

Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

7) Cccam dosyasının içeriği ve uzantısı nedir.Örnek bir dosya indirip test amaçlı adresi içine kopyalayıp kaydettikten sonra cihaza usb ile yüklemek mi gerekiyor? (Ücretli serverde kaç adet satırı cihaza girmeliyiz,aliexpressde genelde 6 satır gönderiliyor)

8) Cihazın kutusunda flash bellek boyutu yazmıyor,Bu cihazın flash belleği 4MB midir, 8MB mi?

9) Cihaz usb üzerinden kendi varolan yazılımını DUMP edebiliyor mu?

Teşekkürler,Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qwe22 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    7) Cccam dosyasının içeriği ve uzantısı nedir.Örnek bir dosya indirip test amaçlı adresi içine kopyalayıp kaydettikten sonra cihaza usb ile yüklemek mi gerekiyor? (Ücretli serverde kaç adet satırı cihaza girmeliyiz,aliexpressde genelde 6 satır gönderiliyor)

8) Cihazın kutusunda flash bellek boyutu yazmıyor,Bu cihazın flash belleği 4MB midir, 8MB mi?

9) Cihaz usb üzerinden kendi varolan yazılımını DUMP edebiliyor mu?

Teşekkürler,Saygılar.
    qwe22 bu cihazla bu kadar uğraşmana gerek yok eğer bahsettiğin cihaz doğru ise en son yazılımı 2.87 ve 2,90 dır henüz 2,93 yazılımı yok zaten cihazın içinde funcam 1yıllık bedava var genelde tüm yazılımlar,sofcam ve iptv usb ile kolayca atabilirsin bunlar için nasıl yapıldığına dair forumda gerekli alanlar var ve ayrıca bunlar için gerek forum,da gerekse youtubede videoları var cihazın belleği 4mb,dir flas,ını değiştirirsen 8 mb olur ancak bence gereksiz ve külfet cihazla ilgili yazılan ve görsel(video) olarak anlatılan bölümleri izlersen ve okursan bir çok şeyi anlayacağını umuyorum Cccam,a gelince bence gereksiz ama alıcam dersen tek satır verirler genelde en fazla iki satırdır,ki bu cihaz daha fazlasını kaldırmaz gerek ben gerekse diğer arkadaşlarımız free Cccam bölümü vardır eğer kapatılmadıysa veya tarayıcına yazarsan veren siteler var buralardan temin edebilirsin kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın osmanke saolun.Malesef koca forumda şu sorulara cevap verecek bir kardeşimizin daha olmayışı üzücü bir durum..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri