Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Skystar usb TV kart hd 2.0 ve 3.0 usb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Skystar usb TV kart hd 2.0 ve 3.0 usb

Cihaz tam anlamıyla feed manyagı 4.2.2 ve 4.2.0 desteklemektedir. Kutu içerisinde teslimdir. Fiyat pazarlıksız fiyatı 300 TL dir. Feed iler kaçırmasın cihazı çok temiz bir tane çizik yoktur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güncel konu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu cihazı 2 ay öncesine kadar almayı düşünüyordum hatta parası bile hazırdı gel gelelim bu 4.2.2 muhabbetinden, cihaz hakkında yeterli bilgi bulamadığımdan dolayı vaz geçmiştim. Şimdi ise kredi kartını ödediğim için alamayacam malesef. 2-3 hafta içerisinde satılmazsa sizle irtibatlaşırım.
    Konu Hikmet™ tarafından (29-10-2019 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu cihazı 2 ay öncesine kadar almayı düşünüyordum hatta parası bile hazırdı gel gelelim bu 4.2.2 muhabbetinden, cihaz hakkında yeterli bilgi bulamadığımdan dolayı vaz geçmiştim. Şimdi ise kredi kartını ödediğim için alamayacam malesef. 2-3 hafta içerisinde satılmazsa sizle irtibatlaşırım.
    Kardeşim 422 ve 420 sorunsuz açıyor yapamayan tel ile yardımcı olurum çok kolay kurulumu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güncel konu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güncel konu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı subbed0109 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihaz tam anlamıyla feed manyagı 4.2.2 ve 4.2.0 desteklemektedir. Kutu içerisinde teslimdir. Fiyat pazarlıksız fiyatı 300 TL dir. Feed iler kaçırmasın cihazı çok temiz bir tane çizik yoktur.
    TV kartının kendisi, kutusu vs ne varsa resimlerini ekleyebilir misiniz ?

Resim eklemek için ;

Şu link' gidin ; Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Gözat 'a tıklayın ve yükleyeceğiniz resmi seçin.

Yükle butonuna basın ve resmin yüklenmesini bekleyin.

Yükleme tamamlandığında, yüklediğiniz resim sağda görünür.

En altta "Resim Direkt Adresi" var. O adresin altındaki link'i kopyalayıp, forumda mesaj yazdığınız hücreye yapıştırın. Yani link'i mesaj hücrenize ekleyin.

Yani resim görünür olmasa da sorun değil. Önemli olan yüklenen resmin link'i, forumda mesaj hücrenize eklenmiş olması yeterli gelir.

Sonra ben eklediğiniz link'lerdeki resimleri göreceğim.
    Konu serkanguzel tarafından (05-11-2019 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri