Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İptv İçin En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İptv İçin En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Merhaba,

İptv,Oscam performansında gerek donanımsal gerek yazılımsal en iyi cihazı arıyorum.4k,netflix,youtube olmasada olur zaten onu tv üzerinden stabil kullanmaktayım.İçinde gömülü olarak wifi olup istediğim zaman açıp kapatabileceğim şekilde olması önemli.Dreamstar master,Sungate titan İptv,Hiremco Gt Turbo,Octagon Sx 88 önerileri var araştırdım.Fakat bunlardan hangisi olabilir ve neden seçtiğiniz olmalı önemli olan beni almaya yönlendirecek düşünceleriniz önemli.Hazırda satın almış olduğum iptv var fakat cihaz seçimimi tamamlamadığım için pcden izlemek zorunda kalıyorum önerinize göre hemen cihaz alımı yapacağım tavsiyeniz ve değerli bilgileriniz benim için çok önemli.

Şimdiden İlginiz için teşekkür ederim....
    Konu mscist tarafından (10-04-2021 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba 2 mod arkadaşımızı etikeletdim konuya onlarda bircok cihaz oldugu için kullandıkları cihaz üzerinden size tavsiye vereceklerdir.Bende vestel smart 4k tv var ssiptv ile stabil sekilde özellikle kendi hazırladıgım listede hiç sorun yasamıyorum performans olarak uydu cihazım olarak evde 2 adet cihaz var next machina ve next 2000 fta var .Next machina nextin amiral gemisiydi ama malesef iptv konusunda iyi değil next 2000 fta var yine benim hazırladıgım listede cok guzel performans sergiiyor tabi benim uydu cihazlarını fazla kullanmadıgım için ben genelde tv uygulaması ssiptv den izliyorum yayınları
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bütçe nedir bilmiyorum ama fiyat performans ürünleri var piyasada fazlası ile, vestel smarttv'de ssiptv uygulaması ile gerek forumdaki gerekse kendi iptv listemi sorunsuz kullanıyorum. tv'niz smart ise ve ssiptv uygulamssı mevcutsa harici bir cihaza gerek yok. ha ben tv2nin dahili uydu alıcısına alışamadım harici bir cihaz alayım, iptv desteğide olsun, iptv için kumandasında hızlı erişim tuşu olsun falan derseniz next 2071, next2053 tarzı cihazlara bakabilirsiniz. trendyoldan indirim ile Next 2053'ü 180tl ye almıştım mesela.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli Bilgileriniz için teşekkür ederimevet android bir tv mevcut ssiptv varmı bilemiyorum fakat cihaz tavsiyesi benim için önemli next cihazları tabiki iyidir fakat belirttiğim cihazlar içinde önerisi olan varmıdır.Bu cihazlar içinde en iyisi budur diyebleceğiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mscist Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Değerli Bilgileriniz için teşekkür ederimevet android bir tv mevcut ssiptv varmı bilemiyorum fakat cihaz tavsiyesi benim için önemli next cihazları tabiki iyidir fakat belirttiğim cihazlar içinde önerisi olan varmıdır.Bu cihazlar içinde en iyisi budur diyebleceğiniz.
    Dreamstar cihazlari met ediyorlar ama ben denemedim.Bende next 2000 var memnunum iptv sinden ben sitedeki listeyi kullanıyorum paralı hic kullanmadim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Creed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dreamstar cihazlari met ediyorlar ama ben denemedim.Bende next 2000 var memnunum iptv sinden ben sitedeki listeyi kullanıyorum paralı hic kullanmadim
    Teşekkürler bilginiz için aslında ben yukarıda belirttiğim cihazlar arasında en iyisini merak ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2019 kasımında hiremcoturbo aldım..tek stalker girişinden dolayı ağustosta yakın akrabaya hediye edip sungate titaniptv aldım..hem ip hemde uydu yönünden memnunum..oscam ve cccam seçeneklerini rahatlıkla kullanmakta olup cihazın HTcam böllümünde sürekli olarak bulunan 2 adet cccam server ile cccam arama derdindende kurtuldum..gayet iyi meziyetleri olan bu server havuzundan alınıp oscam dönüştürücü ile dönüştürüp oscama yazdığınızda daha perfonmaslı bir kanal açma becerisi sunduğuda görülmekte..ayrıca kullanıcıya özel 4 stalker 4 xtream ve 1 adet m3u ve USERİPTV ip girişinin yanında ayrıca 4 adet MAGİC(stalker)bir tuş ile otomatik MAC yükleme ile yazılımsal olarak firmanın kullanıcıya sunduğu SUNGATE İPTV-FREE İPTV ve içinde birçok kodi uygulamanın bulunduğu WEB TV ile toplam 17 deyişik ip uygulama bulunmakta..sungate titaniptv yi hiremco turbo cihazdan ayıran yanlız 4 stalker girişi olması deyil..yazılım desteginin sürekli olup ayrıca telegram grup içinde,memoli1478 usta ve diğer tecrübeli arkadaşlar sayesinde cihazı hakkıyla nasıl kullanılabilirliğin gösterilip öğretilmesi...zaten grubun kendisi bir okul...1 ci mesajda belirttiğiniz diyer 2 uydu alıcı hakkında ise bir bilgim yok....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Korax vipbox ufo kullanıyorum. 16mb internet hizimla dahili WiFi sayesinde gayet tatmin edici performansı var. Lakin kablolu bağlantı daha sağlıklı ve kesintisiz yayın için öneriliyor. Ben aldıktan bir ay kadar sonra Sungate Titan cihazını ve Ar-ge olayını duydum halen yakından takip ediyorum. Ben cihazı ekimde aldım. Korax son güncel yazılımı Eylül 2020de verdi. Bu yüzden korax önermem. Bütçe olarak da yakın. O yüzden o bütçeyle kesinlikle Sungate TITAN al derim. Bütçe daha yüksekse (~800-900) Android cihaz al. En azından onlarda internet hızını kayıpsız alırsın diye düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2019 kasımında hiremcoturbo aldım..tek stalker girişinden dolayı ağustosta yakın akrabaya hediye edip sungate titaniptv aldım..hem ip hemde uydu yönünden memnunum..oscam ve cccam seçeneklerini rahatlıkla kullanmakta olup cihazın HTcam böllümünde sürekli olarak bulunan 2 adet cccam server ile cccam arama derdindende kurtuldum..gayet iyi meziyetleri olan bu server havuzundan alınıp oscam dönüştürücü ile dönüştürüp oscama yazdığınızda daha perfonmaslı bir kanal açma becerisi sunduğuda görülmekte..ayrıca kullanıcıya özel 4 stalker 4 xtream ve 1 adet m3u ve USERİPTV ip girişinin yanında ayrıca 4 adet MAGİC(stalker)bir tuş ile otomatik MAC yükleme ile yazılımsal olarak firmanın kullanıcıya sunduğu SUNGATE İPTV-FREE İPTV ve içinde birçok kodi uygulamanın bulunduğu WEB TV ile toplam 17 deyişik ip uygulama bulunmakta..sungate titaniptv yi hiremco turbo cihazdan ayıran yanlız 4 stalker girişi olması deyil..yazılım desteginin sürekli olup ayrıca telegram grup içinde,memoli1478 usta ve diğer tecrübeli arkadaşlar sayesinde cihazı hakkıyla nasıl kullanılabilirliğin gösterilip öğretilmesi...zaten grubun kendisi bir okul...1 ci mesajda belirttiğiniz diyer 2 uydu alıcı hakkında ise bir bilgim yok....
    Dreamstar alacaktım fakat yazılım desteği olarak sıkıntı yaşayanları görünce geri adım atma durumunda kaldım Sungate titan iptv de tecrübenize dayanarak daha iyi anlaşılan teşekkür ederim değerli bilgileriniz için

- - - Updated - - -

Alıntı matrıx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Korax vipbox ufo kullanıyorum. 16mb internet hizimla dahili WiFi sayesinde gayet tatmin edici performansı var. Lakin kablolu bağlantı daha sağlıklı ve kesintisiz yayın için öneriliyor. Ben aldıktan bir ay kadar sonra Sungate Titan cihazını ve Ar-ge olayını duydum halen yakından takip ediyorum. Ben cihazı ekimde aldım. Korax son güncel yazılımı Eylül 2020de verdi. Bu yüzden korax önermem. Bütçe olarak da yakın. O yüzden o bütçeyle kesinlikle Sungate TITAN al derim. Bütçe daha yüksekse (~800-900) Android cihaz al. En azından onlarda internet hızını kayıpsız alırsın diye düşünüyorum.
    Android açıkcası düşünmedim android düşünenler genelde sanırsam youtube netflix de kullanayım diye alıyorlar herhalde benim öle bir ihtiyacım yok zaten tv den çok rahat görebiliyorum bu işi.

- - - Updated - - -

Benim Merak ettiğim sungate aldık bozuldu kim destek veriyor türkiyeye getiricisi kim ben bu sefer bu yüzden şüphe duyuyorum.muhtemelen hiremco ya yöneleceğim peki hiremconun iptv oscam cccam performansı nasıl kullanan anlatabilecek birisi varmı ?
    Konu mscist tarafından (12-04-2021 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bildiğim kadarıyla Linux tabanlı çalıştığı için Hiremco, Sungate, Dreamstar için aynı performansı sunuyor. Çok bir fark yok. Farkı ise Sungate sürekli güncelleme alıyor. Memoli ustayı takip et paylaşımlarını gör zaten karar verirsin. Sungate içinde bir de autrol sistem var. Bu sistem ihtiyacın olan herseyi veriyor sana sen bir şey aramıyorsun. Ben bir ay geç almış olsam gözüm kapalı Sungate alırdım. Forum içinde satıcı Yetkilisi var mı bilmem ama öneren illaki çıkacaktır.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri