Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Botech Piko 600 HD Cihaz Çöktü.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Botech Piko 600 HD Cihaz Çöktü.

Bugün cihaza v2.93 yükledim. online güncellemeden geri v2,90 a dönerken cihaz kapandý.kumanda gözününde end yazdý ve o þekilde cihaz kaldý.cihaz açýlmýyor ve kumanda gözü dahil enerji gelmiyor.cihazý nasýl kurtarabilirim?yardýmlarýnýz için þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

zaltun neden böyle birþeye ihtiyaç duydun 2.93 versiyonu gayet iyi çalýþýyor. digulama usta ile baðlantý kur sana ne yapman gerektiðini anlatýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanke Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    zaltun neden böyle birþeye ihtiyaç duydun 2.93 versiyonu gayet iyi çalýþýyor. digulama usta ile baðlantý kur sana ne yapman gerektiðini anlatýr.
    V2.93 de yayýn sinyalleri %90 nýn üzerinde olmasýna raðmen tüm kanallarda 10 dk da bir karelenme yapýyordu.o yüzden geri dönmek istedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elektik fiþini çekip 5,10 saniye kadar bekledikten sonra takman yeterli idi donmalar kalmýyor cihazý fiþten çýkar,tekrar takmadan önce kýrmýzý tuþa sürekli basýlý tut biraz fiþi tak bekledikten sonra açýlmýyorsa muhtemelen flash,ý deðiþtermen gerekecek yani sana elektronikçinin yolu gözüküyor yukarýda yazdýðým gibi digulama ustayla baðlantý kur belki dump yolu ile bir çözümü vardýr geçmiþ olsun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

botech firmasýna garantiye gönderdim cihazý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihaz 10 gün içinde garantiden yazýlým atýlýp düzeltilmiþ olarak teslim edildi.botech teknik servis e teþekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri