Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
70 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Sitemiz Duyarlý Responsive Stil Tasarýmýna Geçmiþtir 01.05.2020

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Forumun yeni yüzünü ben de çok beðendim.Beðeninize,bu geliþime destek olan tüm yetkili dostlara çok teþekkürler.Ellerinize saðlýk!...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýrlý olsun deðiþimin zamaný gelmiþti çok güzel olmuþ
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Üniversite Final sýnavlarýmdan dolayý foruma giremiyordum ve þimdi girdim ama ilk baþta site geçmiþte de olduðu gibi hacklendi zannettim. Biraz garibime gitti site, 2008 yýlýndan beridir alýþtýðým tasarým deðiþince bi deðiþik oldu. Zamanla alýþacaz artýk. Beyaz zeminde yazý yazýnca gözüm bi aydýnlanmaya baþladý. Birde geçmiþteki beðeni sayýsý ve beðendiklerim kýsmý sýfýrlanmýþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Üniversite Final sýnavlarýmdan dolayý foruma giremiyordum ve þimdi girdim ama ilk baþta site geçmiþte de olduðu gibi hacklendi zannettim. Biraz garibime gitti site, 2008 yýlýndan beridir alýþtýðým tasarým deðiþince bi deðiþik oldu. Zamanla alýþacaz artýk. Beyaz zeminde yazý yazýnca gözüm bi aydýnlanmaya baþladý. Birde geçmiþteki beðeni sayýsý ve beðendiklerim kýsmý sýfýrlanmýþ.
    hocam eski sistem gittigi için begeni sayýsýda haliyle gümledi sen konu aç ben sana teþekkur ederim paso sýra thank you eklentisinde
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam eski sistem gittigi için begeni sayýsýda haliyle gümledi sen konu aç ben sana teþekkur ederim paso sýra thank you eklentisinde
    Aslýnda zaman bulamýyorum zamaným olsa Ardunýo mikro denetleyici ile proje uygulamarý yapmayý düþünüyorum. Bunu yaza doðru yapabilirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...yeni versiyona alýþmaya çalýþýyom elinize saðlýk fakat laptop üzerinden þifremi girince sistem kabul ediyo foruma giriþ yapýyom ancak telefon üzerinden þifremi girerken doðru yazýþa raðmen yanlýþ yazdýnýz þeklinde ikaz alýyom ve foruma giriþ yapamýyom hata neyden kaynaklanýyo anlýyamayýp çýldýrýyom...!...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý maviþehirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar...yeni versiyona alýþmaya çalýþýyom elinize saðlýk fakat laptop üzerinden þifremi girince sistem kabul ediyo foruma giriþ yapýyom ancak telefon üzerinden þifremi girerken doðru yazýþa raðmen yanlýþ yazdýnýz þeklinde ikaz alýyom ve foruma giriþ yapamýyom hata neyden kaynaklanýyo anlýyamayýp çýldýrýyom...!...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. buradan gireceksiniz. geçici sure https ile yonlendirme oturuncaya kadar problem yasayabilirsiniz ama su anda problem gorukmuyor
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Metro ORange Fluid yapýn ve anýn tadýný çýkartýn hayýrlý olsun yeni tema ve sürüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tema çok güzel. Bir de siyah tema olsaymýþ daha da güzel olacakmýþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni versiyon hayýlý olsun

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri