Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
70 sonuçtan 51 ile 60 arasý

Konu: Sitemiz Duyarlý Responsive Stil Tasarýmýna Geçmiþtir 01.05.2020

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. zamanla dedikleriniz yapilacaktir.Tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýrlý olsun basarýlar dýlerým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sezgin 01 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sitenin neredeyse tamamýnda Türkçeleþtirme sorunu mevcut.
    Sað üst köþede "Login" bölümü ve gelen menüde "login to your account"
    Sitenin "Favicon"u yok. Vbullettin'in logosu mevcut.
    Yazýlan mesajlarda sol tarafta bulunan kullanýcý bilgilerinde "Mentioned" ve "Tagged" bölümleri ve karþýlýkðý olan "Post(s)" "Thread(s)" Türkçeleþtirilmesi gerekiyor.

Forum ana sayfasýnda bulunan istatistik bölümünde "Top 10 Stats" Türkçeleþtirilmesi gerekiyor.
    Forum içerisinde bulunan ikonlarýn tamamý hiç düzenlemeden orjinal Metro temesýnýn ikonlarý kullanýlýyor. Bu da pek hoþ bir görüntü deðil.
    "Yeni Mesaj" "Okunmuþ Mesaj" Konular içerisindeki "Kapalý Mesaj" "Yeni Mesaj" vb. tüm ikonlar modernize edilmeli. Hiçbir düzenleme yapýlmadan orjinal Metro temasýnýn ikonlarý kullanýldýðý için baþtansavma gibi duruyor.

Bunun haricinde sitede avatar kullanmayan kullanýcýlar için otomatik avatar oluþturuldu sol taraftaki kullanýcý bilgisi bölümü çok daha estetik olur.
    Forum'a ivedi bir þekilde logo tasarlanmasý gerekiyor.

Yazýlan mesajlarýn ardýndan, sol altta bulunan barda "Blog this Post" kýsmýnýn da Türkçeleþtrilmesi gerekiyor.
    Kullanýcýlarýn isimlerinin yanýnda bulunan Çevrimiçi, Çevrimdýþý ikonun da güncellenmesi gerekmektedir. Daha belirgin bir ikon kullanýlýrsa çok iyi olur.
    metro temanýn modernize edilmiþ piconlarý örnek gösterebileceginiz site varmý acaba bir bakmak istiyorum? metro stilde cogu yere mudale edince stil darma daðýn oluyor cunki enlem boylamlara göre yapmýþlar stili ben bir ara duzenleme yapayým dedim cogu yer bozuluyor birde biliyorsunuz bu stilin cep telefonu sürümü de var su anda sitede mevcut login vs yazýlarýnýda temadan dogru yapmýþlar default ana stilde o bölümler turkçe
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    metro temanýn modernize edilmiþ piconlarý örnek gösterebileceginiz site varmý acaba bir bakmak istiyorum? metro stilde cogu yere mudale edince stil darma daðýn oluyor cunki enlem boylamlara göre yapmýþlar stili ben bir ara duzenleme yapayým dedim cogu yer bozuluyor birde biliyorsunuz bu stilin cep telefonu sürümü de var su anda sitede mevcut login vs yazýlarýnýda temadan dogru yapmýþlar default ana stilde o bölümler turkçe
    Müsait olduðum en kýsa sürede, boþ bir hostinge bu forumu konu baþlýklarýný örnek olarak Vbulletin 4.2.x üzerine Metro temasýný düzenleyip link atacaðým usta. Hem mobil hem de PC'de editleme sonrasý herhangi bir bozukluk olmuyor esasen. Vbulletin 5 ve Xenforo için de arþivimde Metro temasý var mý bakmam gerek. Tüm verisonlarda sorunsuz düzenleme yapmýþtým yýllar önce. Forum sistemi artýk pek kullanýlmadýðý için çoktandýr uðraþmýyorum ama halledilemeyecek bir sorun deðil.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sezgin 01 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Müsait olduðum en kýsa sürede, boþ bir hostinge bu forumu konu baþlýklarýný örnek olarak Vbulletin 4.2.x üzerine Metro temasýný düzenleyip link atacaðým usta. Hem mobil hem de PC'de editleme sonrasý herhangi bir bozukluk olmuyor esasen. Vbulletin 5 ve Xenforo için de arþivimde Metro temasý var mý bakmam gerek. Tüm verisonlarda sorunsuz düzenleme yapmýþtým yýllar önce. Forum sistemi artýk pek kullanýlmadýðý için çoktandýr uðraþmýyorum ama halledilemeyecek bir sorun deðil.
    Tamam dýr
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yýllardýr göz alýþkýnlýðýndanmýdýr nedir yeni anasayfaya birtürlü alýþamadým...yazýlar net deyil,görüntü silik ve donuk...neden versiyon deyiþtirme ihtiyacý olduki oda ayrý bir muamma...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yýllardýr göz alýþkýnlýðýndanmýdýr nedir yeni anasayfaya birtürlü alýþamadým...yazýlar net deyil,görüntü silik ve donuk...neden versiyon deyiþtirme ihtiyacý olduki oda ayrý bir muamma...
    üstad al sana eski stil Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bunu kullan eski siteye geri dönmüþ olursun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Mecburen eski sürüm cok.eskiydi abi 2009da destek bitti biz 2020ye kadar devam ettik ama bu web site islerinden anlayanlar cok iyi bilir.mysql surumler,php surumleri yeni cikan akilli telefonlara uyum saglayamama sisen database hatalari biz istermiyiz aliskin oldugumuz 15 senedir temanin ve duzenin bozulmasini malesef simbanin verdigi stil eskiyi nazaran hatirlatio.o secenekle siteye bakabilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben üye olarak fikrimi söyledim teknik konular hakkýnda bilgim yok...artýk bu haliyle sevmeye çalýþacaðýz editör...kal saðlýcakla...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben üye olarak fikrimi söyledim teknik konular hakkýnda bilgim yok...artýk bu haliyle sevmeye çalýþacaðýz editör...kal saðlýcakla...
    Alisacaz abi bu yuzden siteyi yalniz birakmayalim uydu forumlari zaten bitik biliyorsunuzdur biz en aktif haliyle devam etmeye calisiyoruz el birligi ile siteyi basi boþ birakmamak lazim. Zamanin da ne siteler vardi populer hepsi kaderine resmen terkedilmis haldeler

Anlayis icin tekrar tesekkurler

Sayfa 6/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri