Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
70 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Sitemiz Duyarlı Responsive Stil Tasarımına Geçmiştir 01.05.2020

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumun yeni yüzünü ben de çok beğendim.Beğeninize,bu gelişime destek olan tüm yetkili dostlara çok teşekkürler.Ellerinize sağlık!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun değişimin zamanı gelmişti çok güzel olmuş
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üniversite Final sınavlarımdan dolayı foruma giremiyordum ve şimdi girdim ama ilk başta site geçmişte de olduğu gibi hacklendi zannettim. Biraz garibime gitti site, 2008 yılından beridir alıştığım tasarım değişince bi değişik oldu. Zamanla alışacaz artık. Beyaz zeminde yazı yazınca gözüm bi aydınlanmaya başladı. Birde geçmişteki beğeni sayısı ve beğendiklerim kısmı sıfırlanmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üniversite Final sınavlarımdan dolayı foruma giremiyordum ve şimdi girdim ama ilk başta site geçmişte de olduğu gibi hacklendi zannettim. Biraz garibime gitti site, 2008 yılından beridir alıştığım tasarım değişince bi değişik oldu. Zamanla alışacaz artık. Beyaz zeminde yazı yazınca gözüm bi aydınlanmaya başladı. Birde geçmişteki beğeni sayısı ve beğendiklerim kısmı sıfırlanmış.
    hocam eski sistem gittigi için begeni sayısıda haliyle gümledi sen konu aç ben sana teşekkur ederim paso sıra thank you eklentisinde
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam eski sistem gittigi için begeni sayısıda haliyle gümledi sen konu aç ben sana teşekkur ederim paso sıra thank you eklentisinde
    Aslında zaman bulamıyorum zamanım olsa Ardunıo mikro denetleyici ile proje uygulamarı yapmayı düşünüyorum. Bunu yaza doğru yapabilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...yeni versiyona alışmaya çalışıyom elinize sağlık fakat laptop üzerinden şifremi girince sistem kabul ediyo foruma giriş yapıyom ancak telefon üzerinden şifremi girerken doğru yazışa rağmen yanlış yazdınız şeklinde ikaz alıyom ve foruma giriş yapamıyom hata neyden kaynaklanıyo anlıyamayıp çıldırıyom...!...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar...yeni versiyona alışmaya çalışıyom elinize sağlık fakat laptop üzerinden şifremi girince sistem kabul ediyo foruma giriş yapıyom ancak telefon üzerinden şifremi girerken doğru yazışa rağmen yanlış yazdınız şeklinde ikaz alıyom ve foruma giriş yapamıyom hata neyden kaynaklanıyo anlıyamayıp çıldırıyom...!...
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. buradan gireceksiniz. geçici sure https ile yonlendirme oturuncaya kadar problem yasayabilirsiniz ama su anda problem gorukmuyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Metro ORange Fluid yapın ve anın tadını çıkartın hayırlı olsun yeni tema ve sürüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tema çok güzel. Bir de siyah tema olsaymış daha da güzel olacakmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni versiyon hayılı olsun

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri