Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon
70 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Sitemiz Duyarlı Responsive Stil Tasarımına Geçmiştir 01.05.2020

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. zamanla dedikleriniz yapilacaktir.Tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun basarılar dılerım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sitenin neredeyse tamamında Türkçeleştirme sorunu mevcut.
    Sağ üst köşede "Login" bölümü ve gelen menüde "login to your account"
    Sitenin "Favicon"u yok. Vbullettin'in logosu mevcut.
    Yazılan mesajlarda sol tarafta bulunan kullanıcı bilgilerinde "Mentioned" ve "Tagged" bölümleri ve karşılıkğı olan "Post(s)" "Thread(s)" Türkçeleştirilmesi gerekiyor.

Forum ana sayfasında bulunan istatistik bölümünde "Top 10 Stats" Türkçeleştirilmesi gerekiyor.
    Forum içerisinde bulunan ikonların tamamı hiç düzenlemeden orjinal Metro temesının ikonları kullanılıyor. Bu da pek hoş bir görüntü değil.
    "Yeni Mesaj" "Okunmuş Mesaj" Konular içerisindeki "Kapalı Mesaj" "Yeni Mesaj" vb. tüm ikonlar modernize edilmeli. Hiçbir düzenleme yapılmadan orjinal Metro temasının ikonları kullanıldığı için baştansavma gibi duruyor.

Bunun haricinde sitede avatar kullanmayan kullanıcılar için otomatik avatar oluşturuldu sol taraftaki kullanıcı bilgisi bölümü çok daha estetik olur.
    Forum'a ivedi bir şekilde logo tasarlanması gerekiyor.

Yazılan mesajların ardından, sol altta bulunan barda "Blog this Post" kısmının da Türkçeleştrilmesi gerekiyor.
    Kullanıcıların isimlerinin yanında bulunan Çevrimiçi, Çevrimdışı ikonun da güncellenmesi gerekmektedir. Daha belirgin bir ikon kullanılırsa çok iyi olur.
    metro temanın modernize edilmiş piconları örnek gösterebileceginiz site varmı acaba bir bakmak istiyorum? metro stilde cogu yere mudale edince stil darma dağın oluyor cunki enlem boylamlara göre yapmışlar stili ben bir ara duzenleme yapayım dedim cogu yer bozuluyor birde biliyorsunuz bu stilin cep telefonu sürümü de var su anda sitede mevcut login vs yazılarınıda temadan dogru yapmışlar default ana stilde o bölümler turkçe
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    metro temanın modernize edilmiş piconları örnek gösterebileceginiz site varmı acaba bir bakmak istiyorum? metro stilde cogu yere mudale edince stil darma dağın oluyor cunki enlem boylamlara göre yapmışlar stili ben bir ara duzenleme yapayım dedim cogu yer bozuluyor birde biliyorsunuz bu stilin cep telefonu sürümü de var su anda sitede mevcut login vs yazılarınıda temadan dogru yapmışlar default ana stilde o bölümler turkçe
    Müsait olduğum en kısa sürede, boş bir hostinge bu forumu konu başlıklarını örnek olarak Vbulletin 4.2.x üzerine Metro temasını düzenleyip link atacağım usta. Hem mobil hem de PC'de editleme sonrası herhangi bir bozukluk olmuyor esasen. Vbulletin 5 ve Xenforo için de arşivimde Metro teması var mı bakmam gerek. Tüm verisonlarda sorunsuz düzenleme yapmıştım yıllar önce. Forum sistemi artık pek kullanılmadığı için çoktandır uğraşmıyorum ama halledilemeyecek bir sorun değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Müsait olduğum en kısa sürede, boş bir hostinge bu forumu konu başlıklarını örnek olarak Vbulletin 4.2.x üzerine Metro temasını düzenleyip link atacağım usta. Hem mobil hem de PC'de editleme sonrası herhangi bir bozukluk olmuyor esasen. Vbulletin 5 ve Xenforo için de arşivimde Metro teması var mı bakmam gerek. Tüm verisonlarda sorunsuz düzenleme yapmıştım yıllar önce. Forum sistemi artık pek kullanılmadığı için çoktandır uğraşmıyorum ama halledilemeyecek bir sorun değil.
    Tamam dır
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yıllardır göz alışkınlığındanmıdır nedir yeni anasayfaya birtürlü alışamadım...yazılar net deyil,görüntü silik ve donuk...neden versiyon deyiştirme ihtiyacı olduki oda ayrı bir muamma...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yıllardır göz alışkınlığındanmıdır nedir yeni anasayfaya birtürlü alışamadım...yazılar net deyil,görüntü silik ve donuk...neden versiyon deyiştirme ihtiyacı olduki oda ayrı bir muamma...
    üstad al sana eski stil Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bunu kullan eski siteye geri dönmüş olursun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mecburen eski sürüm cok.eskiydi abi 2009da destek bitti biz 2020ye kadar devam ettik ama bu web site islerinden anlayanlar cok iyi bilir.mysql surumler,php surumleri yeni cikan akilli telefonlara uyum saglayamama sisen database hatalari biz istermiyiz aliskin oldugumuz 15 senedir temanin ve duzenin bozulmasini malesef simbanin verdigi stil eskiyi nazaran hatirlatio.o secenekle siteye bakabilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben üye olarak fikrimi söyledim teknik konular hakkında bilgim yok...artık bu haliyle sevmeye çalışacağız editör...kal sağlıcakla...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben üye olarak fikrimi söyledim teknik konular hakkında bilgim yok...artık bu haliyle sevmeye çalışacağız editör...kal sağlıcakla...
    Alisacaz abi bu yuzden siteyi yalniz birakmayalim uydu forumlari zaten bitik biliyorsunuzdur biz en aktif haliyle devam etmeye calisiyoruz el birligi ile siteyi basi boş birakmamak lazim. Zamanin da ne siteler vardi populer hepsi kaderine resmen terkedilmis haldeler

Anlayis icin tekrar tesekkurler

Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri