Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/7 İlkİlk 1234567
70 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Sitemiz Duyarlı Responsive Stil Tasarımına Geçmiştir 01.05.2020

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstad al sana eski stil Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bunu kullan eski siteye geri dönmüş olursun
    simba teşekkür ederim....istediğim buydu...sık kullanılanlarda yeni versiyonla yer deyiştirdim...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun begendım emegınıze saglık
    arkadaslar next 10000 4k ultra hd t plus yazılım destegı bulamıyorum bılgısı olan varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilhanaktan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayırlı olsun begendım emegınıze saglık
    arkadaslar next 10000 4k ultra hd t plus yazılım destegı bulamıyorum bılgısı olan varmı
    cihaz yeni oldugu için suan yazılımlar hakkında bilgi yok malesef bölüm actık herhangi bir gelişme olursa ekleyecez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Site mobil ve pc kullanimi gayet guzel ellemyin bu.sekil iyi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Site telefonla tam uyumlu olmus gercekten tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Guncelleme:
    01 Mayıs 2020 itibari ile tüm cihazlarla uyumlu duyarlı responsive tasarıma gecilmiştir.Tum bilgisayar,tablet ve akıllı telefonlardan siteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yine isterseniz diğer eski stilleri kullanabilirsiniz.

Duyarlı stile Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. geçebilirsiniz.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Guncelleme:
    01 Mayıs 2020 itibari ile tüm cihazlarla uyumlu duyarlı responsive tasarıma gecilmiştir.Tum bilgisayar,tablet ve akıllı telefonlardan siteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yine isterseniz diğer eski stilleri kullanabilirsiniz.

Duyarlı stile Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. geçebilirsiniz.
    Abi bu duyarlı stil linkine tıkladım mobilden çok karmaşık hale geldi. Bunu tekrardan yeni stile nasıl geçirecem?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Abi bu duyarlı stil linkine tıkladım mobilden çok karmaşık hale geldi. Bunu tekrardan yeni stile nasıl geçirecem?
    Karmasık deil aslında kullandıkca anlarsın stile en alttan gecebilirsin ayrıca masaüstü gorunumu secenegine tıklarsan bilgisayar sürümüne geçer ben sana yine stil linki vereyim metroyu kullanıyordun galiba sen

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun

Sayfa 7/7 İlkİlk 1234567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri