Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
70 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sitemiz Duyarlı Responsive Stil Tasarımına Geçmiştir 01.05.2020

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sitemiz Duyarlı Responsive Stil Tasarımına Geçmiştir 01.05.2020

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Guncelleme:
    01 Mayıs 2020 itibari ile tüm cihazlarla uyumlu duyarlı responsive tasarıma gecilmiştir.Tum bilgisayar,tablet ve akıllı telefonlardan siteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yine isterseniz diğer eski stilleri kullanabilirsiniz.
    Yeni versiyonla neler geldi;
    -SSL sertifikası ile sitemize daha cok guvenli modda baglanabileceksiniz.
    -Tarayıcılardaki gelişmiş mod kısmı sorunsuz calışmaktadır
    -Portal sayfamızı takip edebilirsiniz.
    -Forum blok sisteminden en son konu ve yeni mesajları takip edebilirsiniz
    -Teşekkur eklentisi ile mesajlara teşekkur butonu ile begendiginiz mesaja teşekkur edebilirsiniz
    -Top 20 statsa en cok teşekkur alanlar opsiyonu eklendi
    -Cep telefonunuzla rahatca kullanabileceginiz mobil premium stil hizmetinizde, ayrıca cep telefonunuzdan masa üstü temayı secebileceksiniz
    -Spoiler,Mesaj alıntı bildirim,Kullanıcı etiketleme,Konuya kullanıcıyı cagırma eklentisi eklenmiş.Bu tür bildirimler eposta ile anlık gonderilmektedir.
    -Neler yeni ? bölümünden gunun mesajlarını tek sayfada görebilirsiniz
    -Konu acarken ve mesaj yazarken yazdıgınız yazı otomatik kayıt özelligi devreye girmektedir
    -Forum anketlerini ve Portal konularını sidebardan (forum blok sisteminden) guncel olarak takip edebileceksiniz
    -Supersatforum facebook resmi adresini footer kısmından ulaşabilirsiniz
    -10 adet masa üstü stili ile kendinize uygun supersatforum stilini secebilirsiniz

Konu Simba tarafından (01-05-2020 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun...
    nasıl ki damarlar kana,nasıl ki bedenler cana o zaman bende sana sana mecburum......ihtiyar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni versiyonumuz harika hayırlı olsun.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun değişiklik güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Site degisik olmus zamanla alisiriz insallah

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya arkadaşlar ben siteye giriş yaptığımda by hatayı alıyorum. Invalid Redirect URL ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) ve forumdan çıktıktan sonra yine foruma gireceğim zaman çıkış yapmış görünüyorum halbuki ben hatırla kutucuğunu işaretlemiştim. ayarlarımı kontrol etmeniz mümkünmü teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya arkadaşlar ben siteye giriş yaptığımda by hatayı alıyorum. Invalid Redirect URL ( Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ) ve forumdan çıktıktan sonra yine foruma gireceğim zaman çıkış yapmış görünüyorum halbuki ben hatırla kutucuğunu işaretlemiştim. ayarlarımı kontrol etmeniz mümkünmü teşekkürler.
    site artık https oldu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu sekil girmen gerekiyor ali hocam
    Konu Simba tarafından (17-01-2020 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok Reklam var çok yer kaplıyor.
    Hayırlı olsun

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri