Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Mini HD uydu alıcı tavsiye eder misiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Mini HD uydu alıcı tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar mini hd uydu alıcısı alıcam. bende redline G40 var 1 yıldır kullanıyorum. Başka bir tane kardeşime alıcam. Çünkü Redline tüm turksat sinyallerini %96 sinyal seviyesiyle gösteriyor. oysa Gigabluda baktığımda bazı TPlerde %60lara kadar düşüyor. Sinyal seviyesi doğru gösteren bir mini uydu alıcısı arıyorum. Korax Blackbox aldım, o da aynı tüm frekanslar %98. Youtubadan inceleyebildiğim kadarıyla Botech, Dreamstar, Yumatu da öyle hatalı. Bana sinyal seviyelerini doğru gösteren bir mini uydu alıcı lazım. Bunu yapmak çok mu zor yoksa ucuz diye bilerek mi öyle yapıyorlar? bundan 10-15 sene önceki SD Next uydu alıcımda bile sinyaller doğru gösteriyordu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. next2000 fta alabilirsiniz sinyalleri cok yuksek göstermiyor ben evde kullanıyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Simba evet tavsiyen için teşekkür ederim ama o da 130-150 tl civarı fiyat var. 70-100 tl arası olanlar da var. Ben 100 tl altı fiyatı olanlar varken fazladan para vermek istemiyorum. durumum pek yok da.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. gecen ay ben 90 tl almıştım su black friday denen günler de baya indiirmi girmişti diğer cihazları bilmiyorum acıkcası
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri