Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Next 64 V1.156 Yazýlýmý 2020 Güncel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next 64 V1.156 Yazýlýmý 2020 Güncel

Yazýlým Notlarý
    - DiSEqC 1.2 motor kullanýmýnda "Ortaya Git" ve "Yeniden Hesapla" düzeltildi.
    - TP düzenleme seçenekleri iyileþtirildi ve tüm TPleri silme özelliði eklendi.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu Simba tarafýndan (27-01-2020 Saat 21:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eyvallah hocam da. Yazýlýmý yükledim. Ancak tüm tp leri silme olayýný göremedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Adnan70 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eyvallah hocam da. Yazýlýmý yükledim. Ancak tüm tp leri silme olayýný göremedim.
    Bende bu cihazdan yok next sitesinden indirdim tp secenegi duzeninde tüm tpleri silme eklendi yazýyor ama fabrika olaylarýna dönmek falan mý gerekiyorki ? kanal listenizi yedekleyin fabrika ayarlarýna dönün belki o zaman gelebilir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende bu cihazdan yok next sitesinden indirdim tp secenegi duzeninde tüm tpleri silme eklendi yazýyor ama fabrika olaylarýna dönmek falan mý gerekiyorki ? kanal listenizi yedekleyin fabrika ayarlarýna dönün belki o zaman gelebilir
    Yazýlýmýnda herhangi bir sorun yok. Uydu Kanal Tarama'dan TP listesine gelirseniz hepsini sil seçeneðini görürsünüz. Fabrika ayarlarýna almanýza gerek yok ama 1 nolu seçenekle sýfýrlarsanýz daha saðlýklý olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri