Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Elazýð'da 6.8'lik büyük deprem: Türkiye sallandý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Elazýð'da 6.8'lik büyük deprem: Türkiye sallandý

Afad tarafýndan yapýlan açýklamada Elazýð'ýn Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüðünde deprem meydana geldi. Þýrnak, Mardin, Diyarbakýr'da ve birçok ilde hissedildi.

AFAD Baþkaný Mehmet Güllüoðlu yaptýðý açýklamada, "Ekiplerimiz saha çalýþmalarýna baþladý, geliþmeleri takip ediyoruz." ifadelerini kullandý.
    Elazýð Belediye Baþkaný, "Þu ana kadar korkulacak bir durum yok." dedi.
    Boðaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüðünü 6.5 olarak kaydetti.
    Konu Simba tarafýndan (25-01-2020 Saat 01:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Insallah buyuk.kayiplar yoktur 6.8 gercekten cok siddetli olmus bu kýþ gununde elazig halkina ve su an magdur durumda olanlara yardim etsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sivas'ta sallandý. Deprem olmadan önce markete gitmiþtim eve geldiðimde dizlerim titredi o an kan þekerim düþtü zannettim, meðersem deprem oluyormuþ. Mutfaktaki lamba beþik gibi sallanýyordu, annem ve babam panikledi bir an ama sallantý durmuþtu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sivas'ta sallandý. Deprem olmadan önce markete gitmiþtim eve geldiðimde dizlerim titredi o an kan þekerim düþtü zannettim, meðersem deprem oluyormuþ. Mutfaktaki lamba beþik gibi sallanýyordu, annem ve babam panikledi bir an ama sallantý durmuþtu.
    ustad geçmiþ olsun
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

geçmiþ olsun çok üzücü olay yüce ALLAH ülkemizi ve tüm dünyayý bu tür afetlerden korusun inþalah
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

depremden etkilenen tüm vatandaþlaýmýzýn ALLAH yardýmcýsý olsun...ölenlere rahmet yaralýlara acil þifalar dilerim....
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ölenlere allahtan rahmet, geriye kalanlara saðlýk ve mutluluk dilerim. çok acýnasý bir durum. yer hatay 20 saniye sürdü. tekrar geçmiþ olsun.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Geçmiþ olsun yaralýlara acil þifalar hayatý kaybendelere de ALLAH C.C rahmet eylesin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Son dakika: Elazýð depreminden acý haberler geliyor: 20 ölü

Elazýð'daki depremden son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Baþkanlýðý (AFAD) merkez üssü Elazýð'ýn Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüðündeki depremde 20 kiþinin hayatýný kaybettiðini, 1015 kiþinin de yaralandýðýný bildirdi.
    Allah yardým etsin
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ölü sayýsý 29 yaralý sayýsý 1466 olmuþ allah herkesin yar ve yardýmcýsý olsun
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri