Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: GoldMaster Guncel UYDU YAZILIMLARI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Goldmaster zamaninda iyi ama artik degil uzak durun bence servise gonderin flash dump ile yazilim atilmasi lazim cihaziniza
    servis yeni fiyatını ister ben atarım rr232 yok cihazda 3pinli soket var ama nasıl yapılır servisde oradan atacak sonuçta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yaramaz siteniz var goldmaster PVR 72600 USB HDMI yazılım bulamadım yazik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Yuyu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yaramaz siteniz var goldmaster PVR 72600 USB HDMI yazılım bulamadım yazik
    yazılım olmayınca ne yapmamızı bekliyorsunuz olan biten oradaki yazılımlar goldmaster cihazlara yazılım cıkmıyor boşa aramayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

site değil uydu dandik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Goldmaster micro 10 HD uydu için yazılım var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Gkhan lion Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Goldmaster micro 10 HD uydu için yazılım var mı
    2020 tarihli guncel yazılımı yok cihazınızda ne gibi problem var ? problem yoksa yazılım atmanıza gerek yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2020 tarihli guncel yazılımı yok cihazınızda ne gibi problem var ? problem yoksa yazılım atmanıza gerek yok
    HD kanallar göstermiyor fabrika ayarlarına döndüm ama yine aynı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Gkhan lion Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    HD kanallar göstermiyor fabrika ayarlarına döndüm ama yine aynı
    bu yazılımı buldum bir deneyin usb ile yuklenrmi bilmiyorum kanal listeside mevcut
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımı buldum bir deneyin usb ile yuklenrmi bilmiyorum kanal listeside mevcut
    Teşekkürler hemen deniyorum inşallah olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yükledim ama uydu HD olmadığı için olmadı bunda sorun yok ama bu seferde TRT gibi kanalları bulmuyor ATV gibi genel kanallar var bir türlü bulamadım sorunu fabrika ayarlarına geri döndüm ama aynı attığın sürüm yükseltme yaptım TRT flan çekmiyor ����

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri