Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Next Pandora Guncel Softcam Dosyasi 29.01.2020 Tarihli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Pandora Guncel Softcam Dosyasi 29.01.2020 Tarihli

Next Pandora Guncel Softcam Dosyasi 29.01.2020 Tarihli
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba, yanlış yaptığımı sanmıyorum; NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon ayarlarını girdim, güncel ***.db dosyasını gösterdim ama hala Turksat Tandberg kanalları açılmıyor. Zaten hem firmware hem emon epey eski yazılımlar ve sanırım bu sebeple deneyen çok kişi başarısız olmuş. Yani Next Pandora için şu an için yazılımlar güncellenmedikçe yapılacak işlemler faydasız. Yanılıyor muyum?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ewlf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba, yanlış yaptığımı sanmıyorum; NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon ayarlarını girdim, güncel ***.db dosyasını gösterdim ama hala Turksat Tandberg kanalları açılmıyor. Zaten hem firmware hem emon epey eski yazılımlar ve sanırım bu sebeple deneyen çok kişi başarısız olmuş. Yani Next Pandora için şu an için yazılımlar güncellenmedikçe yapılacak işlemler faydasız. Yanılıyor muyum?
    Aynen öle malesef yeni yazılım cıkmadıkca acılan kanallar sınırlı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anlıyorum. Ben de acaba dedim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yeni konusunu da ve bazı eski yazıları da görünce... Anlaşılan faydasız gibi gözüküyor Next veya bir yazılımcı meseleye el atmadıkça. İşin tuhaf yanı 50-100 liralık basit denilebilecek cihazlar dahi bu işlemleri yapabiliyorken, böyle güzel bir ürünün adeta terk edilmesi kötü bir durum. Sanırım Next yeni cihazlarını satmak için böyle bir yol izliyor bu da hoş değil. Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ewlf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Anlıyorum. Ben de acaba dedim Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yeni konusunu da ve bazı eski yazıları da görünce... Anlaşılan faydasız gibi gözüküyor Next veya bir yazılımcı meseleye el atmadıkça. İşin tuhaf yanı 50-100 liralık basit denilebilecek cihazlar dahi bu işlemleri yapabiliyorken, böyle güzel bir ürünün adeta terk edilmesi kötü bir durum. Sanırım Next yeni cihazlarını satmak için böyle bir yol izliyor bu da hoş değil. Teşekkür ederim.
    site tasarımı yenilendigi için eski konuları kapatıp yenisini acıyoruz bende next 2000 fta var yeni cıkan su anda surekli yazılımlar veriyorlar fulla cıyor tandberg-power vu biss mis ne varsa ama 1 sene sonra destek kesilebilir
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tandberg kanalları güncellenmiş şuan kanallar açılıyor
    Emon üzerinden newcamd bağlı olunca kanallar açılıyor
    Newcamd 127.0.0.1 bağlı iken yinede açılmıyorsa
    Tarayıcıdan oscam paneline girip k e y leri yazıp restart yaptığınızda açılacaktır
    Cihaz next pandora hd

Kullanıcı Bilgi Menüsü

V3027 next pandora hd kullanıyorum
    Tandberg güncellemesi kurulu (usb den atılan)
    Emon üzerinden newcamd 127.0.0.1 e bağlı

Tandberg kanalları sorunsuz açılıyor yapamazsan yardımcı olabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dediğim gibi NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon'dan da güncel ***.db'yi gösterdim, newcamd 127.0.0.1 seçili evet ama tandberg kanalları hiç açılmadı.
    Yanlış yaptığım ne olabilir diye düşündüm ama bulamadım. Bu sebeple yazılım veya firmware'in eski olmasından dolayı işlevsiz olduğunu sandım fakat siz "sorunsuz açıldığını" söylüyorsunuz. Yanlış olan ne olabilir?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri