Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Botech Piko Serisi Guncel Softcam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 Botech Piko Serisi Guncel Softcam

Botech Piko 600 serisi wifi ile internete bağlama Funcam cccam biss girme.

Yukleme Talimatı;

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (01-02-2020 Saat 03:12 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustad bu konuda devam edelim sen acılan kanallar nelerdir nasıl yuklenir 1 ci mesaja korsan uyeler acısından cok iyi olur şimdiden tesekkurler sen guncelleme cıkınca msja eklersin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

simba ustam benim için sakıncası yok ama özellikle türksatta,ki kanalları yazdığımda sıkıntı olur ustalar yerli platform,ları paylaşmak yasak diyorlar daha önce bu konularda bana,da ve diğer ustalara,da uyarı yapıldı en iyisi arkadaşlar yüklesinler ve kanallar arasında gezip baksınlar vede hem funcam,ı hemde emu,yu açmaya unutmasınlar tabii,ki cihazda wifi kullansınlar,ki funcam ile açılan yabancı platformları ve kanalları ancak bu şekilde seyredebilirler bir çok uydu,da kanalları açıyor örneğin türksat,hotbird,astra,thor,nilesat,hispasat,hellas,azersat ve sayamadığım uydular ve en önemlisi cihaz içinde funcam desteği devam ediyor,mu süresi ne kadar kaldı uydulardaki açılan kanalların fotoları var ancak bu tür paylaşımların yasak olması sebebi ile paylaşamıyorum umarım forum dostlarım anlayışla karşılar ben yinede burdan sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışacağım yükleme konusun,da youtube,de videolar var gerekirse buraya eklerim saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ben duzeltme yaptım konuyu tekrardan tesekkurler
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol simba kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BOTECH PİKO 600 HD serisi uydu alıcılara USB ile IPTV yükleme %100 çözüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri