Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Beyaz TV’de ipler giderek geriliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Beyaz TV’de ipler giderek geriliyor.

İstedikleri zammı alamayan çalışanlara bir de yönetim tarafından yapılan K eyfi uygulamalar sabırları iyice taşırdı.

Yönetimin çekim olmasa bile çalışanlara 8 saati doldurmadan çıkış yasağı koyduğu öğrenildi.
    Çalışanların ise yemek olmaması, zam yapılmaması ve yol imkanı verilmemesinin ardından bu dayatmanın gelmesi ile birlikte ihtar çekmeye hazırlandığı bilgisine ulaşıldı.

Birkaç gün içinde adım atılmaz ise toplu bir iş bırakma ihtimalinin de kuvvetli olduğu şu an için gelen haberler arasında.

KAYNAK Medyaradar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ankara belediyesi beyaz tv'ye çalışıyordu...belediye gitti para bitti...olan çalışanlara oluyor...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Belediyelerin tv kanalları ile ilgili ne alakası olabilirse menfaat üzerine olmaması gerekiyor bana göre.Demekki hukumet el değiştirsin bir cok medya kapanacak sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal için, hem yandaş hem gereksiz kanaldı. ama ben çalışanların emeğine üzüldüm yazık. çalışıpta para almamak çok kötü. geçmiş olsun.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yen kaldı mı Mansur Yavaş'ın gelmesinden sonra daha neler olur kim bilir beyaz tv de...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri