Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Ýçeriðini en çok beðendiniz uydu/iptv platformu hangisi?

Katýlýmcý sayýsý
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DÝGÝTURK

4 25.00%
  • D SMART

5 31.25%
  • TÝVÝBU

4 25.00%
  • KABLOTV/TELEDUNYA

2 12.50%
  • TURKCELL TV+

1 6.25%
  • VODAFONE TV

0 0%
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Ýçeriðini en çok beðendiniz yerli uydu/iptv platformu hangisi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ýçeriðini en çok beðendiniz yerli uydu/iptv platformu hangisi?

Bu ayki anketimiz içerik yönünden en cok begendiginiz yerli uydu/iptv platformu?Oy ve yorumlarýnýzý bekliyoruz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ankete ilk yorum benden gelsin bende d smart yok ama dýsarýdan bakýnca d smart içeriki diðerlerine göre daha iyi tivibu ve digiturk surekli kanal cýkartýyorlar özellikle digiturk ve tivibuda animal planet-discovery showcase falan cýkarttýlar Ayrýca tivibu fox sports ve nat geo people gibi kanallarý cýkarmasý içerik yönunden bana göre zayýf hale getirdi sec izlede hep ayný filmler mevcut digiturkun surekli kaliteden uzaklasýp kanaþl cýkartmasýda cabasý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ankete oy kullanamadým ben seçeneklerde iþaretleme yok. Ama Dsmart kullanýyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattýmdan dolayý TV+ var ama Dsmart yayýnlarý daha güzel gibi, tek sorun reklam olmasý. DÝGÝTURK film kanallarýnýda beðeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmamasý daha güzel.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sivas-58 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ankete oy kullanamadým ben seçeneklerde iþaretleme yok. Ama Dsmart kullanýyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattýmdan dolayý TV+ var ama Dsmart yayýnlarý daha güzel gibi, tek sorun reklam olmasý. DÝGÝTURK film kanallarýnýda beðeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmamasý daha güzel.
    Mobil stilden girdiyseniz anket secenekleri cikmaz masaustu goster demeniz yeterli veya sitenin en altindan Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. tam siteye tiklamaniz yeterli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanallari geri sarma ozelligi acisindan tivibu ev bana gore iyi ama son 2-3 yildir tivibuda gerileme var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kablo tv tele dünyayý on yýldýr kullanýyorum çok menmunum...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence huc býrý tuksat normal uydu en ýyýsý bedava

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri