Sayfa 33/44 İlkİlk ... 8232425262728293031323334353637383940414243 ... SonSon
431 sonuçtan 321 ile 330 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı facehugger Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba,

Nereye yazacağımı bilemedim.
    Samsung q60r kullanıcısıyım. Homeiptv uygulamasını yükledim, kendi sitesinden kanal listesini silip buradaki m3u kanal listesini import ettim fakat uygulamada herhangi bir değişiklik olmadı. Kumandam da akıllı ve fazla tuş yok. Yardımcı olabilecek var mı?

İyi forumlar dilerim.
    ssiptv kullanıyorum ben o yuklenmiyormu ssiptv basit
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ssiptv kullanıyorum ben o yuklenmiyormu ssiptv basit
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Araştırmam sonucu 2 sene önce sanırım Samsung yeni tvlerde ssiptv'yi kaldırmış. Bazı modellerde usb ile yükleniyor diye okudum ama benim Q modeline galiba yüklenmiyor. Set iptv kurdum bakalım onu deneyeceğim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazı Ulusal kanalların iptv adresleri değişmiş yarın güncelleyeceğim tum forum sakinlerine duyurulur.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler elerine saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (17.09.2020) Saat:23:25

Star TV-Kanal D-Kanal 7-FOX TV-TV8-TV8,5-A2-TEVE 2-UCAN KUS-EKO TURK-CNNTURK-ULKE TV-APARA -ASPOR-D TAY-DREAM TURK-DİYANET TV-VUSLAT TV-KON TV-EURO D-TV8 INT-SHOW TURK-POWER TV-POWER TURK kanallarının iptv linkleri guncellendi
    Slow karadeniz iptv kanalı sinema kanalına dönüştügü için ön sıralara eklenmiştir.
    Show TV Yedek eklendi
    Çocuk kanalları (minika go-cocuk,Disney CH-Cartoon N.) Timur medya tv-Yansıma tv-Yan sinema tv kanalları iptv linklerinde sorun oldugu için liste sonuna konulmuştur.Aktif linklerini ilettiklerinde ön sıralara eklenecektir.
    iP TV linki livetv.az olan ve 85 iptv adresi baslayan kanallarda su an problem mevcuttur (ATV HD-A Haber gibi-Çizgi Film Kanalları)
    Bazı kanalların yayınları gidip geri geldigi için kanallar listede tutulmaktadır! (tiviturk-viyana tv-almanyada turk tv v.b gibi)
    Kanallar (426-441 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajdan alabilirsiniz
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler.Beko 108 ekran Smart tv ss_ıptv uygulamasında çalıştı.ss_ıptv.com üzerinden güncel dosyayı tv ye dönderdi.ilk denememde başarılı oldu.iyi çalışmalar emeği gecen herkese teşekkür.��

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

supersatforum_playlist_17eylul
    Cok güzel bir calisma. Yalniz sona dogru, Kanal Listesi farkli ülke kanallariyla karisik olmus. Ama bu problem degil. Simba Zahmetinize Cok tesekkürler...
    Konu puanci tarafından (20-09-2020 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı puanci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    supersatforum_playlist_17eylul
    Cok güzel bir calisma. Yalniz sona dogru, Kanal Listesi farkli ülke kanallariyla karisik olmus. Ama bu problem degil. Simba Zahmetinize Cok tesekkürler...
    Sondaki kanallar alman italyan fransızlarda en cok seyredilen kanallar oldugu için sona aldım birde listede calısmayan turk kanalları oldugu için liste su anda bu sekilde bu benim oluşturdugum listem ve surekli kontrol ediyorum kendimde izliyorum cunki guncellemeye calısıyorum aktif sekilde
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekkurler

Sayfa 33/44 İlkİlk ... 8232425262728293031323334353637383940414243 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri