Sayfa 43/44 İlkİlk ... 18333435363738394041424344 SonSon
431 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işini senin gibi düzgün yapan yok emeğine saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emeğinize sağlık. Forumunuzu sonuna kadar takip edeceğim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (26.10.2020)

ŞU TV eklendi
    BİZİM EV TV eklendi
    RUMELİ TV çalışan iptv linki eklendi
    TV KAYSERİ eklendi
    ART AMASYA TV eklendi
    Arnavutluk kanalları eklendi (Liste sonunda)
    Bazı türk iptv kanallarında yayınlarda internet kaynaklı geçici sorun oldugunda kanallarda problem olabilmektedir.
    Kanallar (479-494 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (26-10-2020 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı beybaba006 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    işini senin gibi düzgün yapan yok emeğine saglık
    Malesefki yok arkadaşim haklısinız ben cok memnunum iptv dosyasinin iceriginden tesekkurler simba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler emeğinize ve yüreğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (27.10.2020) 18:05

SUPER TV TOKAT eklendi 255.numarada
    BERAT TV HD eklendi 162.numarada
    SUPERSAT DUYURU intro eklendi 3.numarada (SSİPTV-VLC PLAYER-ANDROİD UYGULAMALARINDA görebilirsiniz)
    PETRA TV HD tekrar aktif link geldigi için eklendi.44.numarada
    ALMAN TV Kanallarını bir araya topladık (315-338 arası)
    MACAR ve HOLLANDA ülkelerine ait aktif calısan kanallar eklendi (liste sonunda)
    Altta verdiğim Bazı türk iptv kanallarında web server sunucuda problem oldugunda kanallarda kesilme olmaktadır.BİLGİNİZE
    (LEBLEBİ TV-İSTANBUL TV-FB TV-MELTEM TV-KADIRGA TV-ŞU TV-İDMAN TV-FM TV-DÜĞÜN TV-KANAL 32-KANAL 42-MİLYON TV-TV KAYSERİ )
    Kanallar (481-496 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.

PETRA TV için GurbetKusu adli nikli uyemize teşekkur ederiz
    Konu Simba tarafından (27-10-2020 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selâmün Aleyküm. Ben buraya bugün üye oldum. İlk mesajda ki dosyayı bugün öğlen 12'de indirdim ve kullanıyorum sorunsuzca. Emek için ALLAH Celle Celâluh râzı olsun. Fakat sorum olacak. Hani dosya sürekli güncelleniyor, eklenen yada çıkarılan kanallar oluyor ya, şunu soracam bu duruma binâen; dosya her güncellendiğinde benim bu dosyayı tekrar indirip iptv uygulamasına yüklemem mi gerekiyor? Yoksa ilk yüklediğim dosyadaki kanal listesi iptv uygulamasını açınca kendiliğinden güncelleniyor mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Saho42 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selâmün Aleyküm. Ben buraya bugün üye oldum. İlk mesajda ki dosyayı bugün öğlen 12'de indirdim ve kullanıyorum sorunsuzca. Emek için ALLAH Celle Celâluh râzı olsun. Fakat sorum olacak. Hani dosya sürekli güncelleniyor, eklenen yada çıkarılan kanallar oluyor ya, şunu soracam bu duruma binâen; dosya her güncellendiğinde benim bu dosyayı tekrar indirip iptv uygulamasına yüklemem mi gerekiyor? Yoksa ilk yüklediğim dosyadaki kanal listesi iptv uygulamasını açınca kendiliğinden güncelleniyor mu?
    Sizdende Allah razı olsun evet yenilenen dosyayı cihaza tekrar yüklemeniz gerekiyor bu uyarıyıda yeni dosyada yaptım.3 numaralı duyuru kanalındada açıklamıştım.Ben yeni kanalları buldugumda veya linki giden kanalları yenilerini bulabilirsem yükluyorum aynen buraya veriyorum facebook -twitter gibi sosyal medya kullanıyorsanız sitemizi begenin biz orada dosya guncelleyince sizlere bildirim geliyor ve gelişmeleri takip etmiş olursunuz otomatik guncelleme sansımız yok malesef.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sizdende Allah razı olsun evet yenilenen dosyayı cihaza tekrar yüklemeniz gerekiyor bu uyarıyıda yeni dosyada yaptım.3 numaralı duyuru kanalındada açıklamıştım.Ben yeni kanalları buldugumda veya linki giden kanalları yenilerini bulabilirsem yükluyorum aynen buraya veriyorum facebook -twitter gibi sosyal medya kullanıyorsanız sitemizi begenin biz orada dosya guncelleyince sizlere bildirim geliyor ve gelişmeleri takip etmiş olursunuz otomatik guncelleme sansımız yok malesef.
    Cevâp için EyvALLAH. Kolaylıklar diliyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar

- - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -

selam iyi akşamlar

Sayfa 43/44 İlkİlk ... 18333435363738394041424344 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri