Sayfa 9/44 İlkİlk 1234567891011121314151617181934 ... SonSon
431 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bilgisayardan my playliste tıklayıp openden indirdiginiz dosyayın secip saveye tıklayın ssiptv uygulamasına tekrar girip cıkın ustad

USB kullanılmıyor mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı unalarman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    USB kullanılmıyor mu?
    yok hocam ne usb si ssiptv den bu sekil yukleniyor sizde ssiptv varmı tv de falan bunu nereye yukleyeceksiniz:?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yok hocam ne usb si ssiptv den bu sekil yukleniyor sizde ssiptv varmı tv de falan bunu nereye yukleyeceksiniz:?
    LG Smart tv ye yükleyeceğim.SSIPTV var,kod alıyorum Playlist Editor'e girip ADD DEVİCE olan yerdeki kutuya kodu girip ADD Device tıkllıyorum.Clear' e tıklayınca ''Dosya karşıdan yükleme desteklenmiyor'' uyarısı veriyor.Kanalları yükleyemiyorum herhalde.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgisayar ile tv baglantı kuruyorsa mutlaka yuklenmesi lazım sol tarafta resimde görmüşsündür ben baglandım mesela pc ile tv nin baglanması gerekiyor yoksa yukleyemezsiniz malesef
    resimde benim baglandıgım gorunuyor mesela

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı unalarman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    LG Smart tv ye yükleyeceğim.SSIPTV var,kod alıyorum Playlist Editor'e girip ADD DEVİCE olan yerdeki kutuya kodu girip ADD Device tıkllıyorum.Clear' e tıklayınca ''Dosya karşıdan yükleme desteklenmiyor'' uyarısı veriyor.Kanalları yükleyemiyorum herhalde.
    bana ssiptv dekip baglantı kodunu özel mesaj ile gonderin ustad ben yukleyim sizin listeyi
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustad listeyi yukledim ssiptv programına girin kanallar gelecektir gelmezse sag uste ssiptv de yani, yenile tusuna basınız (yuvarlak simge)
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustad listeyi yukledim ssiptv programına girin kanallar gelecektir gelmezse sag uste ssiptv de yani, yenile tusuna basınız (yuvarlak simge)
    Bakıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bakıyorum.
    Çok sağ olun,kanallar geldi,Allah razı olsun.İki gündür uğraşıyordum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok sağ olun,kanallar geldi,Allah razı olsun.İki gündür uğraşıyordum.
    basit aslında cep telefonundan bile yapabilirsiniz bana gonderdiginiz kodu girmeniz yetelri sitemizde dosyayı indirin bulun yukleyin saveye basın sonra ssiptv de yenile yapın veya programa girin cıkın gelecektir.

sen konuyu takip et ben surekli guncelliyorum sıralı sekilde kanalları
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

basit aslında cep telefonundan bile yapabilirsiniz bana gonderdiginiz kodu girmeniz yetelri sitemizde dosyayı indirin bulun yukleyin saveye basın sonra ssiptv de yenile yapın veya programa girin cıkın gelecektir.

sen konuyu takip et ben surekli guncelliyorum sıralı sekilde kanalları
    Sağ olun,takip edeceğim.

Sayfa 9/44 İlkİlk 1234567891011121314151617181934 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 4 Kullanıcı var. (0 Uye ve 4 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri